Апарат управління міської ради

Ременяк Володимир Васильович

Міський голова

Лупій Микола Іванович

Секретар ради

Комнатний Любомир Григорович

Перший заступник міського голови

Тирпак Ірина Олександрівна

Заступник міського голови

Щур Микола Васильович

Заступник міського голови

Степаняк Богдан Іванович

Керуючий справами виконавчого комітету

Кузик Наталія Владиславівна

Головний бухгалтер

Світенко Ольга Мар'янівна

Начальник ЦНАП

Голобородько Ольга Олександрівна

Начальник відділу

Клок Вероніка Володимирівна

Начальник відділу

Точена Ірина Михайлівна

Начальник відділу

Жук Володимир Михайлович

Начальник відділу

Містюкова Віра Михайлівна

Начальник відділу

Кушнір Марія Ігорівна

Начальник відділу

Стельмащук Вікторія Володимирівна

Завідувач сектору

Серевко Леся Миронівна

Завідувач сектору

Несімко Микола Петрович

Завідувач сектору

Грецко Мар'яна Степанівна

Завідувач сектору

Янчура Ігор Богданович

Завідувач господарства

Живчин Олег Йосипович

Староста Угрівського старостинського округу (с.Угри, с.Стоділки, с.Черлянське Передмістя, с.Черляни)

Гурин Володимир Ярославович

Староста Родатицького старостинського округу (с.Родатичі, с.Тучапи,с.Молошки)

Цапок Петро Михайлович

Староста Речичанського старостинського округу (с.Речичани, с.Лісновичі)

Козак Галина Володимирівна

Староста Заверешицького старостинського округу (с.Повітно, с.Заверещиця, с.Зушиці, с.Залужжя)

Козак Ігор Орестович

Староста Мшанського старостинського округу (с.Мшана)

Варениця Ольга Михайлівна

Староста Мильчицького старостинського округу (с.Мильчиці, с.Зелений Гай, с.Побережне, с.Путятичі)

Мацько Юлія Степанівна

Староста Керницького старостинського округу (с.Керниця, с.Мавковичі, с.Артищів, с.Велика Калинка, с.Любовичі)

Сало Юлія Віталіївна

В.о. старости Долинянського старостинськго округу (с.Долиняни, с.Вовчухи, с.Годвишня)

Мілян Іван Іванович

Староста Добрянського старостинського округу (с.Добряни, с.Бар, с.Милятин, с.Підмогилка)

Легедза Мар'ян Богданович

Староста Градівського старостинського округу (с.Градівка, с.Дубаневичі, с.Шоломиничі)

Боднар Роман Іванович

Староста Галичанівського старостинського округу (с.Галичани, с.Дроздовичі)

Селедець Галина Богданівна

Староста Братковицького старостинського округу (с.Братковичі)

Островський Андрій Олексійович

Староста Бартатівського старостинського округу (с.Бартатів, с.Воля-Бартатівська)