Архітектура та містобудування

Громадське обговорення проєкту ДПТ земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Попко Тетяни Йосифівни на вул.Івасюка в м.Городок Львівської області

Городоцька міська рада повідомляє, що на офіційному вебсайті Городоцької міської ради http://horodok-rada.gov.ua/ у розділі «Публічна інформація/Архітектура та містобудування» оприлюднено проєкт Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Попко Тетяни Йосифівни на вул.Івасюка у м.Городок Львівського району Львівської області.

Оприлюднення ДПТ та СЕО (ділянки для розміщення кварталу житлової забудови в урочищі «Стрельбище»)

 

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території (ДПТ) та звітів про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

 

«Детальний план території для розміщення  кварталу житлової забудови в урочищі «Стрельбище» на території Городоцької міської ради Львівського району Львівської області». 

Підстава розроблення – рішення сесії Городоцької міської ради від 26.05.2022р. №22/22-4942. 

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада. 

Розробник ДПТ – ТзОВ «Центр планування території» (архітектор Данилюк Т.Л., кваліфікаційний сертифікат серія АА №001692).

Оприлюднення ДПТ та СЕО (ділянки для влаштування автостоянки легкових автомобілів на 250-280 паркомісць та розміщення об'єктів торгівлі, побутового обслуговування, на території кладовища в м.Городок)

 

 

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території (ДПТ) та звітів про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

«Детальний план території земельної ділянки для влаштування автостоянки легкових автомобілів на 250-280 паркомісць та розміщення об'єктів торгівлі, побутового обслуговування в межах земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 4620910100:29:008:0157, на території кладовища в м.Городок Львівської області».

Підстава розроблення – рішення сесії Городоцької міської ради від 25.11.2021р. №3243.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Оприлюднення ДПТ та СЕО (ділянка 0,3га для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури на вул.Авіаційна в м.Городок)

 

 

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення наступних проєктів детальних планів території (ДПТ) та звітів про стратегічну екологічну оцінку (СЕО):

1. «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,3га для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури на вул.Авіаційна в м.Городок Львівської області».

Підстава розроблення – рішення сесії Городоцької міської ради від 25.11.2021р. №3236.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – ФОП Біловус Андрій Михайлович (архітектор Біловус А.М., кваліфікаційний сертифікат серія АА №004400).

Розробник СЕО – ФОП Лопушанський Микола Романович.

 

Оприлюднення проєкту ДПТ щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул.С.Бандери в м.Городок

Городоцька міська рада повідомляє, що на офіційному вебсайті Городоцької міської ради http://horodok-rada.gov.ua/ у розділі «Публічна інформація/Архітектура та містобудування» оприлюднено проєкт Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки (кадастровий номер 4620910100:29:012:0058) для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул.С.Бандери в м.Городок Львівської області.

Підстава розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 15.12.2022р. №22/27-5269.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – ТОВ «Центр планування території».

Повідомляємо про оприлюднення проєкту ДПТ щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Спадиста, 13 в селі Шоломиничі

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер: 4620989000:12:009:0002 для будівництва безкаркасних аркових ангарів для зберігання зерна, зерноочисного комплексу та сушарки зерна ТОВ «ВЕСТ АГРО ГРУП ТМ» на вул. Спадиста, 13 в селі Шоломиничі Львівського району Львівської області та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

З  12 травня по 12 червня 2023 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваних робіт.

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території для будівництва та обслуговування нежитлових будівель та споруд ТОВ «АКТІВ ПРИНТ» на території колишнього господарського двору на вул. Шевченка в селі Родатичі

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території для будівництва та обслуговування нежитлових будівель та споруд ТОВ «АКТІВ ПРИНТ» на території колишнього господарського двору на вул. Шевченка в селі Родатичі Львівського району Львівської області та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту містобудівної документації: Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок приватної власності гр. Лучка Ігоря Васильовича

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту містобудівної документації: Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок приватної власності гр. Лучка Ігоря Васильовича для будівництва і обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку в с. Бартатів Львівського району Львівської області.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – КП «Городоцьке архітектурно-планувальне бюро» (архітектор Люсак А.М., кваліфікаційний сертифікат серія АА №002724).

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 29.07.2022р. №22/23-4992.

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєктів містобудівної документації (Фабрика Н.А., Хамик І.О., Далик Ю.І., Пекера В.І.Пилипенко Г.М.):

 

 

1. Детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр.Фабрика Надії Анатоліївни в дворі багатоквартирного житлового будинку на вул.Д.Яворницького,17 в м.Городок Львівського району Львівської області.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – КП «Городоцьке архітектурно-планувальне бюро» (архітектор Люсак А.М., кваліфікаційний сертифікат серія АА №002724).

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 17.11.2022р. №22/25-5152.

 

­­ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОГОДЖЕННЯ ПРОТОКОЛУ СТРАТЕГІЧНОЇ СЕСІЇ З ФОРМУВАННЯ ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ

 

02 лютого 2023 року відбувся публічний захід громадського обговорення – Стратегічна сесію з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Городоцької міської територіальної громади.

У ході заходу було обговорено стратегічне бачення просторового розвитку громади, наявні на території громади проблеми і можливості розвитку, визначено перспективні для розміщення об’єкти та пріоритетні напрямки просторового розвитку громади.

Результати напрацювань Стратегічної сесії були оформлені у форматі Протоколу та поширені з можливістю коментування з 23.03 2023 р. до 12.04.2023 р.

Оприлюднення ДПТ для будівництва та обслуговування виробничо-складських будівель для виготовлення напівфабрикатів на вул. Сонячна в с. Долиняни

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту містобудівної документації на місцевому рівні: Детального плану території для будівництва та обслуговування виробничо-складських будівель для виготовлення напівфабрикатів на вул. Сонячна в с. Долиняни Львівського району Львівської області та звіту про його стратегічну екологічну оцінку

Оприлюднення ДПТ щодо зміни цільового призначення ділянки площею 3,7285 га, кадастровий номер 4620985600:02:000:0057. с.Мшана

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту містобудівної документації на місцевому рівні: Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 3,7285 га, кадастровий номер 4620985600:02:000:0057 (цільове призначення для ведення особистого селянського господарства), для розміщення групи індивідуальних житлових будинків в с. Мшана Львівського району Львівської області та звіту про його стратегічну екологічну оцінку

Оприлюднення ДПТ щодо зміни цільового призначення ділянки 0,3 га (с.Бартатів, кадастровий номер 4620980800:09:000:0501)

1) Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту Детального плану території (ДПТ) щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, площею 0,3 га, кадастровий номер 4620980800:09:000:0501, з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу» в с.