Розпочинається капітальний ремонт тротуару по вулиці Тараса Шевченка

       Підготовку  для проведення капітального ремонту тротуару  в бруківці по вулиці Шевченка вже розпочато. Роботи проводить ТОВ «Тройдбуд», де керівником Тарас Садовяк.

       Оплата проводитиметься з бюджету Городоцької міської ради.

Дорожні знаки знову встановлені

 

Нещодавно жителі вулиці Комарнівської висловлювали невдоволення тим, що вулицею проїжджає великий потік великогабаритного автотранспорту, створюючи для них дискомфорт. Керівництво і спеціалісти міської ради ознайомилися із ситуацією на місці, і як результат від імені міської ради керівникам ТОВ «Ельпласт-Львів»,ТОВ «Керамбуд», Львівського зерноприймального підприємства, підприємства «Бетонбуд» було надіслано листи з пропозицією організації руху великогабаритного автотранспорту  об’їзною дорогою, через село Братковичі, оминаючи вулицю Комарнівську.

А 10 серпня було встановлено і відповідні дорожні знаки. Однак, як стало відомо, два дорожні знаки зникли. На місце інциденту виїхали працівники міської ради та правоохоронці. Знаки було знайдено і встановлено.

Розпочинається капітальний ремонт дороги на вулиці Я.Мудрого

      Сьогодні Генеральна підрядна організація «ТзОВ ВКП «Спортавто» розпочала капітальний ремонт міської дороги на вулиці Ярослава Мудрого у місті Городок Львівської області.

      На дорозі буде облаштовано асфальто-бетонне покриття. Оплата проводитиметься з бюджету Городоцької міської ради.

До уваги платників податків! Щодо подання Таблиць даних

 

 

З метою упередження зупинки реєстрації податкових накладних платникам реального сектору економіки Городоцька ОДПІ звертає увагу платників на дотримання порядку подання Таблиць даних.

Відповідно до вимог Порядку зупинення реєстрації податкової накладної /  розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затвердженого постановою КМУ від 21.02.2018 №117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», Таблиця даних платника податку на додану вартість подається в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, за встановленою формою згідно з додатком 3 даного Порядку.

У таблиці даних платника податку зазначаються:

Роботи з ремонту обох центральних мостів через Верещицю відновлено

 

 Як ми уже повідомляли, роботи з капітального ремонту двох центральних мостів через річку Верещицю було ненадовго припинено у зв’язку з тим, що електричні опори перебували у небезпечній близькості до території ремонтних робіт. 

      Як повідомив представник генерального підрядника РБП «Трансміст» нині роботи з капітального ремонту мостів відновлено у зв’язку з тим, що підрядна організація, з якою було укладено угоду, взялася за перенесення електричних опор у безпечне для робіт місце.

 

Відбулось зібрання АТОвців

 

       У неділю в приміщенні Городоцького районного Народного дому відбулися збори членів Городоцької районної спілки АТО.У зборах, окрім близько 70 делегатів спілки АТО, взяли участь представник Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих Богданна Сірків, міський голова Городка Роман Кущак, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Роман Сас. 

Вітаємо!

Городоцька міська рада вітає з Днем народження начальника відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища

ДЕБУ Івана Володимировича

Спортивне свято для людей з інвалідністю

 

     Вчора у Старому парку Городка відбулася традиційна 22-га районна спартакіада людей з інвалідністю, організована Городоцькою районною Асоціацією інвалідів, за підтримки  Городоцької міської ради, Городоцької РДА, КУ «Центр «Спорт для всіх», народний депутат Ярослав Дубневич, ТзОВ "ОЗОН", ТзОВ "Галіція".

      Учасники, серед яких були дорослі та діти, мали змогу показати свої знання і навички в облюбованих видах спорту, як от шахи, шашки, боча, армрестлінг та біг.

Обережно! На вул.В.Чорновола обірвалась бетонна плита

Сьогодні на вулиці В'ячеслава Чорновола, на подвір'ї між будинками ##10 - 16 мешканцям вдалось вчасно помітити обвал 6-метрової бетонної плити, що разом з іншими прикриває глибокий колодязь.

Колодязь за ідеєю забудовників повинен був виконувати роль підключення пожежного гідранта. 

Наразі за дорученням міського голови Городка Р.Кущака аварійне місце обгороджене попереджувальною стрічкою, завтра небезпеку ліквідують.

Прохання до мешканців, будьте обережними, та не впускайте дітей до цієї ділянки!

Вулиці Підгір'я та Винниченка підсипано відфрезованим асфальтом

Як ми анонсували, сьогодні відфрезованим із центральної дороги асфальтом підсипано вулиці Підгір'я та Володимира Винниченка. Разом - близько 12 машин відпрацьованого дорожнього покриття.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ

 

 

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометрології, по території Львівської області та місту Львову:

11 серпня пожежна небезпека по півдню території висока (4-й клас).

12 – 13 серпня пожежна небезпека по півдню території місцями висока (4-й клас) та надзвичайна (5-й клас).

УВАГА! У вівторок, 14 серпня, не буде газу

За повідомленням Городоцької дільниці Яворівського відділення ПАТ "Львівгаз", у зв’язку із проведенням ремонтно-профілактичних робіт на АГРС Городок з 8:00 год. 14 серпня до 8:00 год. 15 серпня буде припинено газопостачання у м.Городок, с.Черлянське передмістя, с.Черляни, с.Артищів, с.Мавковичі, с.Керниця, с.Любовичі, с.Долиняни, с.Вовчухи, с.Годвишня, с.Угри, с.Братковичі, с.Галичани, с.Речичани, с.Дроздовичі, с.Тучапи, с.Молошки, с.Лісновичі.

Щодо ремонтів мереж – інформує КП «Городоцьке «ВКГ»

 

 

За інформацією КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство»:

 

за 7 місяців 2017 року:

ліквідовано поривів водопроводу - всього 71 (Городок – 41, Поріччя-Комарно – 9, БудзеньІІ-Поріччя – 12, Лісновичі – 3, Комарно – 6)

Міська рада попередила підприємства про обїзд великоваговим транспортом Комарнівської

 

За підсумками вчорашньої зустрічі міського голови Городка із мешканцями Комарнівської щодо заборони руху великовагового транспорту цією вулицею, з метою зменшення транспортного потоку Городоцька міська рада скерувала листи керівникам ТОВ «Ельпласт-Львів», ТОВ «Керамбуд», Львівського зерноприймального підприємства, підприємства «Бетонбуд» з пропозицією організації руху вантажного автотранспорту підприємств, постачальників та покупців по об’їзній дорозі через село Братковичі, оминаючи вулицю Комарнівську міста Городка.

Дорожні знаки для регулювання об’їзду великоваговим транспортом вул.Комарнівської вже замовлено

За результатами вчорашньої зустрічі міського голови Городка Романа Кущака із мешканцями вулиці Комарнівської, керівник КП «Міське комунальне господарство» Степан Кудляк вже замовив виготовлення дорожніх знаків для регулювання об’їзду вулиці Комарнівської великоваговим транспортом. Планують встановити знаки вже завтра, 10 серпня.