Ухвалено зміни щодо міжрегіональних перевезень автомобільним транспортом

Відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів. Про це інформує Міністерство охорони здоров'я.

Відповідні зміни до Постанови №1236 внесли під час засідання Кабінету Міністрів 20 жовтня. 

Зміни передбачають, що під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами відповідальність за наявність таких документів покладається на пасажирів. 

Стосуються правили як і регулярних та нерегулярних перевезень у міжобласному та міжнародному сполученнях. 

Вітаємо з Днем війського капелана!

Вітаємо з Днем війського капелана наших отців - Михайло Греділь та Степан Целень!

Сьогодні, 25 жовтня, у день пам’яті святителя Мартина Милостивого, єпископа Турського, який вважається засновником і покровителем військових капеланів, в Україні відзначають День військового капелана.

«Ми з особливою вдячністю й пошаною молимося за наших капеланів. За тих, хто вже сім років цієї неоголошеної російсько-української війни є справжнім духовним щитом України. За тих, хто є опорою і підтримкою для наших захисників там, на фронті, де найкраще знають ціну миру і де розуміють істину, яку часто проголошував Господь Ісус Христос, бажаючи: «Мир вам!» — зазначив у своєму акаунті у FB митрополит Київський і всієї України Митрополит Епіфаній.

Значення служіння військових душпастирів переоцінити важко. Озброєні словом Божим і вірою військові капелани тримають дуже важливу оборону —духовну, а у війні найперше перемагає дух. 

Соціальні послуги без черг та зайвих витрат! Електронний кабінет особи з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує зручний оперативний спосіб подачі пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі - ТЗР) онлайн.

Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує:

- доступ громадянам до електронного кабінету за кваліфікованим електронним підписом (далі- КЕП);

- особам, зареєстрованим в ЦБІ, можливість подачі заяв про потребу в забезпеченні ТЗР та пакету документів шляхом заповнення стандартизованих форм, прикріпленні сканованих копій документів та підписання КЕП;

- особам, які відсутні в ЦБІ, можливість подачі заяви на первинну реєстрацію в ЦБІ із заповненням стандартної форми реєстрації, прикріпленням сканованих копій необхідних документів та підписом документів КЕП;

Невакциновані в п'ять разів частіше хворіють на ковід - роз'яснення департаменту охорони здоров'я

У Львівській області госпіталізовано 142 особи з повним курсом вакцинації. Це так звані «проривні інфекції». Однак, ризик проривних випадків дуже малий для вакцинованих людей. Так само і процент вакцинованих, яких госпіталізували є низьким. Доведено, що люди, які не отримали щеплення, в п'ять разів частіше хворіють на COVID-19 у порівнянні з людьми, які є повністю вакциновані.

До уваги закупівельників природного газу - заклади охорони здоров'я!

Погоджено рішення про здійснення ТОВ Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" постачання природного газу закладам охорони здоров’я державної власності та комунальної власності за примірним договором постачання природного газу бюджетним установам та організаціям, згідно до Розпорядження КМУ № 1295-р "Про деякі питання діяльності АТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України»" від 23.10.2021.

Преглняути Розпорядження можна за посиланням:

https://cutt.ly/CRIaHPD

Щодо додаткових роз'яснень звертайтесь за телефоном 

(032) 261 22 00 - відділ публічних закупівель департаменту економічної політики ЛОДА

Застосування програмного РРО – зручне рішення для бізнесу

Фахівці Городоцької ДПІ повідомляють.

Програмний реєстратор розрахункових операцій, запроваджений з серпня 2020 року, є альтернативою звичайному реєстратору розрахункових операцій (РРО).

Програмний РРО має низку переваг перед класичними касовими апаратами, а саме:

► безкоштовне рішення від ДПС забезпечує функціонал, що відповідає вимогам Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»;

► програмне рішення можна встановити на будь-який гаджет (смартфон, планшет, комп’ютер чи ноутбук) і зекономити на придбанні традиційних РРО та їх обслуговуванні;

► швидка та зручна онлайн реєстрація;

► онлайн передача даних від/до фіскального серверу контролюючого органу;

Закон №1539: сума збору одноразового (спеціального) добровільного декларування

У Городоцькій ДПІ під час проведення семінару начальник інспекції Роман Миськів проінформував присутніх, що 21.07.2021 набув чинності Закон України від 15 червня 2021 № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» (далі – Закон № 1539), крім деяких його положень, які наберуть чинності з 01.01.2022.

Законом № 1539 розділ ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України доповнено новим підрозділом 94 «Особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб».

Вітаємо!

Городоцька міська рада вітає

з Днем народження

завідувача відділу Державної архітектурно-будівельної інспекції

Стельмащук Вікторію Володимирівну

 

Пам'ятаємо наших Героїв - шоста річниця загибелі Віктора Земзерева

24 жовтня 2021 року минає шоста річниця з дня трагічної загибелі на сході України нашого земляка – Віктора Земзерева.

Народився 1989 року в місті Городок Львівської області, закінчив Городоцьку ЗОШ №2.

У часі війни – солдат, гранатометник 24-ї окремої механізованої бригади. Брав участь у бойових діях.

24 жовтня 2015-го помер під час несення служби на ВОП у Новоайдарському районі (Луганська область).

Похований 2 листопада 2015 року в Городку.

Пам’ятаємо наших Героїв!

Конкурс проєктів місцевих ініціатив: Ірина Гримак проінспектувала ремонтні робити у дитячому садку Городоцької громади

У межах Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини у Городоцькій територіальній громаді капітально ремонтують фасад Городоцького закладу дошкільної освіти №2 «Калинонька». Загальна вартість проєкту – 1 900 тис грн, в тому числі 500 тисяч – обласна програма соціально-економічного розвитку Львівщини та 500 тисяч реалізація конкурсу проєктів місцевих ініціатив (з яких 250 тис грн теж кошти обласного бюджету).

За словами керівника гуманітарного управління Городоцької міської ради Ігоря Яскевича, за ці кошти у садочку проведено утеплення та ремонт фасаду.

«Таким чином ми не лише покращили умови перебування дітей та зробили дошкільний заклад гарним та кольоровим, але й будемо економити гроші на опаленні, а це сьогодні, як ніколи актуально».

Реконструкцію корпусу Городоцької центральної лікарні планують завершити наступного року

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак сьогодні, 23 жовтня, у межах робочого візиту до Городоцької міської територіальної громади ознайомилася з ходом робіт реконструкції частини будівлі Городоцької центральної лікарні.

«Зараз у лікарні завершується реконструкція окремого корпусу, де планують розмістити сучасне приймальне відділення, лабораторію, реанімацію, комп'ютерну томографію, неврологічне та терапевтичне відділення.

Цей об’єкт був довгобудом, який багато років простоював і роботи тут не велися. Городоччина потребує саме такої лікарні.

За словами підрядної організації, будівельні роботи завершать через місяць, і надалі корпус можна буде облаштовувати як медичну установу, щоб наступного року отримати повноцінну лікарню.

Тішуся, що силами громади здійснено благоустрій території лікарні, яка набуде нового вигляду і надаватиме якісні медичні послуги», - зауважила Ірина Гримак.

Львівська обласна рада планує виділити 5 мільйонів гривень на дофінансування будівництва школи у селі Братковичі Городоцької ОТГ

Львівська обласна рада планує виділити 5 мільйонів гривень на дофінансування будівництва школи у селі Братковичі Городоцької ОТГ. 

Ці кошти потрібні для того, щоб провести благоустрій території та обладнати школу до початку нового навчального року. 

Нині я оглянула школу, спілкувалася з мешканцями Братковичі, які своєю працею допомагають пришвидшити процес будівництва школи у рідному селі, а також переконалася на власні очі у тому, що наша допомога Городоцькій ОТГ під час реалізації соціально важливих проєктів має позитивний ефект та стимулює розвиток громади. 

Сподіваюся, що 26 жовтня депутати Львівської обласної ради проголосують за виділення необхідних коштів з обласного бюджету, а це дозволить повноцінно розпочати навчання у цій школі вже наступного року.

Львівська обласна рада Городоцька територіальна громада 

 

#Освіта_Львівщини

«Рекрутинг – сучасний підхід у підборі персоналу від служби зайнятості»

Державна служба зайнятості постійно впроваджує  нові  підходи  у  наданні послуг своїм клієнтам: безробітним, шукачам роботи, роботодавцям. У серпні 2018 року розпочали роботу відділи рекрутингу у центрах зайнятості та визначені фахівці за цим напрямом роботи. Не виняток і Городоцька  районна філія Львівського ОЦЗ де за даним напрямом роботи закріплений фахівець,який  здійснює підбір персоналу не масово, а індивідуально, з урахуванням потреб, побажань та вимог усіх роботодавців, які звертаються з проханням добору людей, які дійсно хочуть працювати та готові навчатися.

ОГОЛОШЕННЯ про проведення в ЕТС «Prozorro.Продажі» аукціону на право оренди нежитлового приміщення, що включене до переліку Першого типу за адресою: Львівська область, с.Путятичі, вул.Весела, буд.48

ОГОЛОШЕННЯ про проведення  в ЕТС «Prozorro.Продажі» аукціону на право оренди нежитлового приміщення , що включене до переліку Першого типу за адресою: Львівська область, с.Путятичі, вул.Весела, буд.48

Ключ (номер) об'єкта  державної власності, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду: RGL001-UA-20211019-41238

ОрендодавецьГородоцька  міська рада Львівської області,Код ЄДРПОУ: 26269892 Юридична  адреса: 81500, Львівська обл., м. Городок,  майдан Гайдамаків, 6; Тел: +38(03231)30030; e-mail: gorodok_mr_lv@ukr.net

Відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Вчора, 22 жовтня, відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Городоцької міської ради. 

На комісії розглянули питання про зупинення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти громади.

За результатами розгляду питання порядку денного вирішили:

Беручи до уваги рішення Протоколу №26 позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 11.10.2021, рішення Протоколу №15/09-21 засідання експертної Комісії з визначення рівнів та наслідків надзвичайних ситуацій ДСНС України від 12 жовтня 2021 року, враховуючи пониження температури зовнішнього повітря та початок опалювального сезону 2021/2022 років, з метою запобігання негативним наслідкам, які виникнуть через відсутність опалення та гарячого водопостачання: