Засідала міська комісія з питань ТЕБ і НС

9 липня у приміщенні міської ради відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Городоцької міської ради. 

У зв'язку із пом'якшенням карантинних заходів на території Львівської області, відповідно до Протоколів обласної комісії з питань ТЕБ і НС №29 від 6 липня 2020 року та  районної комісії з питань ТЕБ і НС №26 від 7 липня 2020 року, внесено зміни до Плану протиепідемічних заходів міста та дозволено роботу закладів фізичної культури та спорту, спортивних залів на території міста,  за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України.

На водогоні в районі вулиці Підгай ліквідовують аварію

За повідомленням КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство», сьогодні на частині водогону, що на вулиці Підгай у Городку, сталася аварія-порив сталевої труби, ушкодженої корозією. У звязку з цим довелося припинити подачу води населенню.

Працівники КП «Городоцьке ВКГ» з допомогою відповідної техніки працюють над тим, аби якнайшвидше ліквідувати аварію та відновити водопостачання, орієнтовно близько 15-00 години.

Продовжуємо роботи із благоустрою міста

На виконання заходів Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Городка на 2020-2022 роки, днями працівниками ФОП Садов’як Т.М. розпочато роботи із поточного ремонту та благоустрою території на вул.Львівська, 17 (біля дитячої музичної школи) та поточний ремонт проїзду від вул.Львівська до вул. Джерельна.

У комплексі із виконаними раніше роботами з поточного ремонту та благоустрою площі біля пам’ятника Б.Хмельницького завершиться формування нового громадського простору в місті.

Проходить капітальний ремонт ділянок напірних колекторів каналізації

Тривають роботи з капітального ремонту ділянок напірного колектора каналізації від вул.Стуса до вул. Комарнівська та від КНС на вул.Комарнівська до очисних споруд.

В рамках реалізації заходів Програми інвестиційного розвитку міста Городка на 2020-2022 роки проводиться заміна трубопроводів загальною протяжністю 1261м (поліетиленові напірні труби діаметром 160 та 200мм.).

Капітальний ремонт зазначених ділянок дозволить забезпечити безперебійне та безаварійне надання послуги із водовідведення мешканцям міста. 

Інформація Городоцької міської ради Львівської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Городок Львівської області

Мета проведення незалежної оцінки: для продажу у власність земельної ділянки.

Найменування об’єкту оцінки: Земельна ділянка комунальної власності площею 0,0100 га кадастровий номер 4620910100:29:017:0059.

Розмір земельної ділянки (ділянок), усього: 0,0100 га

Місце розташування земельної ділянки (ділянок): 81500, Україна, Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок, вул. Львівська, 3 б.

Цільове призначення земельної ділянки (ділянок): для будівництва та обслуговування офісного приміщення.

Правовий режим земельної ділянки (ділянок): землі комунальної власності.

Вітаємо!

Городоцька міська рада вітає з Днем народження голову Городоцької районної державної адміністрації

САГАНА Івана Івановича

На вулицях Біласа, Нова розпочато роботи із будівництва каналізаційної мережі

ТОВ "СД ТРАНСБУД" 1 липня поточного року розпочало виконання робіт на об'єкті «Будівництво каналізаційної мережі на вул.Біласа, вул.Нова в м.Городок Львівської області». Підрядником буде збудовано каналізаційну мережу довжиною 608 метрів, що дозволить забезпечити індивідуальні житлові будинки на зазначених вулицях послугою водовідведення.  

Рішенням сесії Львівської обласної ради № 1001 від 12.03.2020 «Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2020 рік», на об’єкт «Будівництво каналізаційної мережі на вул.Біласа, вул.Нова в м.Городок Львівської області» передбачено 400тис.грн співфінансування із обласного фонду ОНПС. В свою чергу міська рада фінансово забезпечує повну вартість об'єкту.

 

 

Буде припинено постачання води

За повідомленням КП «Городоцьке водопровідно каналізаційне господарство», сьогодні буде припинено водопостачання у місті Городок у зв’язку з ремонтними роботами по ліквідації пориву водопроводу, що проходить вулицею Підгіря.

Відновлення постачання води орієнтовно очікується близько третьої години дня.     

Вітаємо працівників архітектури із професійним святом!

Архітектуру сміливо можна вважати видом мистецтва, тому у цей святковий день бажаю натхнення, вдалих та сміливих проектів, нехай ваша праця та талан завжди будуть правильно та справедливо оцінені, а усі творчі доробки радують не одне покоління наших з вами нащадків.

Міський голова Роман Кущак

Вулицю С.Петлюри підсипано щебнем

На виконання заходів Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху в м.Городку на 2020-2022 роки, на замовлення Городоцької міської ради КП "Міське комунальне господарство" провело поточний ремонт дороги по вул.С.Петлюри.  Відповідно до укладеного договору, працівники підприємства виконали щебеневу підсипку вулиці.

З Днем Конституції України!

24 роки тому Верховна Рада України прийняла основний закон нашої держави. Саме Конституція визначає правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Її прийняття стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина.

На вулицях міста замінюють світильники

На виконання завдань Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Городок Львівської області на 2020 рік, з метою забезпечення якісного вуличного освітлення міста та економії електроенергії, що ним споживається, у нинішньому році Городоцька міська рада закупила 145 LED світильників потужністю 30 та 45 W.

Роботи із заміни старих енергооб’ємних вуличних ламп на сучасні енергоощадні LED світильники проводить ПП «Елтех», де керівником І.Канафоцький. За його словами вже замінено більше половини світильників, які встановлено на вулицях: Івасюка - 14 (45W), Чорновола -10 (45W), Мазепи -11 (30W), Бандери - 8 (45W), Крип’якевича - 10 (30W), Менцинського - 6 (30W), Сковороди - 6 (30W) та на Яворівській-17 (14-45W, 3-30W).

Роботи із заміни ламп вуличного освітлення продовжуються.

Інформує ПрАТ "Львівобленерго"

Відповідно до інформації ПрАТ "Львівобленерго", у зв'язку із аварійно-ремонтними роботами, 26 червня 2020 року буде припинено електропостачання з 09:00год. по 15:00год. на вулицях Черлянська та Авіаційна, з 9:00год. до 17:00год. на вул.Заводська.

 

До уваги жителів Городка

За повідомленням КП «Городоцьке водопровідно каналізаційне господарство», сьогодні 25 червня ЛМКП «Львівводоканал» зменшує тиск постачання води на місто Городок у зв’язку з ремонтними роботами по ліквідації аварії на водогоні в районі села Бартатів.

Відновлення повноцінного постачання води очікується орієнтовно під кінець робочого дня.