Конкурси, проекти, гранти

Оголошено конкурс проектів ДФРР на 2018 рік (інформує ЛОДА)

Згідно з рішенням регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області, оголошено конкурс інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році з 13 жовтня 2017 року.

Крім того, що з 13 жовтня також оголошено конкурси проектів за наступними напрямками:

- Розвиток спортивної інфраструктури;- Енергоефективність державних та комунальних навчальних закладів;- Енергоефективність державних та комунальних медичних закладів.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів від дати оголошення конкурсу.

Проекти регіонального розвитку прийматимуть до 15 березня, - оголошено додаткові конкурси

 

На Львівщині оголосили додаткові конкурси для інвестиційних програм і проектів, котрі можуть реалізовуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Йдеться про чотири нових напрямки: розвиток спортивної інфраструктури; енергоефективність державних і комунальних навчальних закладів; енергоефективність державних і комунальних медичних закладів; розбудова мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг (у тому числі об’єднаних територіальних громад). Кінцевий термін подання заявок – 15 березня 2017 року.

Таке рішення прийнято на першому у цьому році засіданні регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, яке відбулось 15 лютого у Львівській ОДА.

НА ОСВІТЛЕННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ЛЬВІВЩИНИ - 11 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

 

 

У вівторок, 14 лютого, на пленарному  засіданні Львівської обласної ради затвердили Програму зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки.

За це проголосувало 56 обласних обранців.

В межах цієї програми передбачається реконструкція, будівництво та капітальний ремонт об’єктів зовнішнього освітлення,  а також  встановлення автономних світлодіодних джерел освітлення. 

Загальних обсяг фінансових ресурсів на 2017 рік становить 11 млн грн., з яких не менше  10% передбачається співфінансування з місцевих бюджетів.

КОНКУРСНА РАДА ЗАТВЕРДИЛА 1300 МІКРОПРОЕКТІВ ТА ВИЗНАЧИЛА ЕКСПЕРТІВ, ЯКІ ЇХ ОЦІНЮВАТИМУТЬ У 2017 РОЦІ

 

У Львівській обласній раді затвердили остаточний перелік заявок (1300) та персональних склад експертних груп, які оцінюватимуть мікропроекти місцевого розвитку-2017. Також шляхом жеребкування 18 експертів розподілили по три у кожному з шести пріоритетів: освітня галузь, народні доми,  заклади охорони здоров’я, ДНЗ, вуличне освітлення та інші пріоритети.

Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області у понеділок, 30 січня.

Слід додати, що цьогоріч робота експертів буде оплачуватися.

В ЛОДА розпочався відбір інвестиційних проектів у рамках реалізації Програми "Питна вода"

 

В облдержадміністрації розпочався відбір інвестиційних проектів у рамках реалізації Програми "Питна вода" на 2012 - 2020 роки у Львівській області. Конкурс триватиме до 28 лютого.

Для участі у відборі органи місцевого самоврядування можуть подавати проекти у наступних напрямках:

-будівництво та реконструкція водозабірних споруд, зокрема у маловодних населених пунктах та із найбільшими відхиленнями якості води, з перспективою залучення нових абонентів; -впровадження станцій (установок) доочищення питної води у системах централізованого водопостачання; -будівництво та реконструкція водопровідних мереж і споруд з перспективою залучення нових абонентів.

Про проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік

Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016 – 2020 роки в новій редакції зорієнтована на вирішення проблем соціально-економічного розвитку громад шляхом підвищення ефективності використання місцевих ресурсів (рішення сесії Львівської обласної ради №270 від 25.10.2016 р.).

В новій програмі передбачена низка нововведень. Зокрема, відтепер заявки на участь у конкурсі будуть подаватися лише в електронному варіанті, розроблена відповідна реєстраційна картка, а також до заявки додаватимуться документи, які підтверджуватимуть співфінасування з боку громад, спонсорів, місцевих бюджетів. Окрім того, розроблено новий порядок оскарження конкурсантами результатів конкурсу.

Конкурс інвестиційних програм та проектів ДФРР

Упродовж 15 листопада – 15 грудня триватиме прийом документів для участі у конкурсі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися на Львівщині за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2017 році.

Про це нагадують у департаменті економічної політики ЛОДА.