Новини

Карантин вихідного дня не продовжуватимуть

Сьогодні, 2 грудня, на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення не продовжувати карантин "вихідного дня". В Україні, як на вихідні, так і в будні діятимуть обмеження помаранчевої зони.

Наразі в Кабміні напрацьовують якомога більш збалансоване рішення щодо посилення карантинних обмежень. Прем'єр Денис Шмигаль запевнив, що про рішення попередять за 7 днів до їх запровадження.

Стартував прийом заявок для участі в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив

Як інформує Львівська обласна рада, о 9:00 год. 30 листопада розпочалось проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив на 2021 рік. Прийом заявок триватиме до 18:00 год. 1 лютого 2021 року включно.

Заявки на участь подаються виключно на онлайн-платформі, яка створена на сайті Львівської обласної ради за посиланням: HTTP://REGISTRATION.LVIVOBLRADA.GOV.UA/ 

Конкурс проводиться за такими пріоритетами:

- «Освіта» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

- «Охорона здоров'я» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (в тому числі придбання автотранспорту).

Інформує Городоцька міська ТВК

01 грудня на своєму засіданні Городоцька міська територіальна виборча комісія визнала обраними та зареєструвала двох депутатів: Кульчицького Назарія Богдановича, Сапуцького Ігоря Тадейовича (замість Комнатного Любомира Григоровича та Тирпак Ірини Олександрівни, що припинили свої повноваження у зв'язку із затвердженням їх на посади заступників міського голови).

Текст постанов додається.

Інформує Городоцька міська ТВК

01 грудня на своєму засіданні Городоцька міська територіальна виборча комісія визнала обраними та зареєструвала двох депутатів: Кульчицького Назарія Богдановича, Сапуцького Ігоря Тадейовича (замість Комнатного Любомира Григоровича та Тирпак Ірини Олександрівни, що припинили свої повноваження у зв'язку із затвердженням їх на посади заступників міського голови).

Текст постанов додається.

На згадку героїчного чину 30 листопада 1932 року

Сьогодні, 30 листопада, біля монумента Борцям за волю України, встановленого на спомин про чин учасників Організації Українських Націоналістів – Василя Біласа, Дмитра Данилишина, Володимира Старика, Юрія Березинського відбувся поминальних захід.  

Панахиду за вбитими бійцями провів отець Михайло Греділь. Міський голова Городка Володимир Ременяк, голова Городоцької РДА Іван Саган, голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, небайдужа громадськість міста поклали до підніжжя пам'ятника квіти та засвітили лампадки. Учасники ГО "Апостольська чота" вшанували подвиг патріотичними віршем та піснею.

Вшанували пам'ять жертв Голодомору в Україні

До 87-их роковин Голодомору в Україні, біля пам'ятника Жертвам більшовицьких репресій в Городку відбулась панахида. Разом із священнослужителями міста городківчани молитовно вшанували пам'ять замордованих голодом українців. Міський голова Володимир Ременяк, голова Городоцької районної ради Володимир Більовський та голова Городоцької райдержадміністрації Іван Саган поклали квіти до пам'ятника, мешканці міста сформували із лампадок хрест біля його підніжжя.

Виконано поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Залізнична

На виконання заходів Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху в м.Городку на 2020-2022 роки проведено поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Залізнична. Працівниками ТзОВ "Агрошляхбуд-32" виконанно ямковий ремонт асфальтобетонного покриття вулиці. Роботи виконуюься за рахуок коштів міського бюджету міста Городка.

На Комарнівській тривають роботи

Підрядником ТзОВ "Автомагістраль Південь", що виконує роботи із капітального ремонту вулиці Комарнівська, завершено влаштування тротуарів від вул.Перемишльська, посадкового майданчика для громадського транспорту та прилеглого до зупинки з'їзду.

Відбулось перше засідання сесії Городоцької міської ради VIII скликання

Сьогодні 26 листопада 2020 року відбулось перше пленарне засідання першої сесії Городоцької міської ради VIIIскликання. Розпочала засідання голова Городоцькї міської територіальної виборчої комісії Світлана Кошель, яка представила присутніх та запросила до молитви священнослужителів о.Івана Лупія та о.Михайла Греділя. Опісля С.Кошель оголосила офіційні результати місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 року. Присягу прийняли новообраний міський голова Ременяк Володимир Васильович та депутатський корпус в кількості 33 депутати.

На вулиці Стуса проведено поточний ремонт асфальто-бетонного покриття

Працівниками ТзОВ "Агрошляхбуд" проведено роботи із поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Стуса.

На вулиці Шухевича проведено поточний ремонт

Працівниками КП "Міське комунальне господарство" проведено поточний ремонт вулиці Шухевича. Роботи виконано відповідно до заходів Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху в м.Городку на 2020-2022 роки, за рахунок коштів міського бюджету міста Городка. 

Розпочато роботи із каналізування вулиць Вергуна, Довбуша

         Підрядником ТзОВ "ГАЛІО" розпочато роботи із каналізування вулиць Вергуна, Довбуша (мікрорайон Підгір'я). 

В наслідок реалізації проєкту «Будівництво побутової каналізації на вул. Вергуна, Довбуша в м.Городок Львівської області» , буде прокладено 540м. побутової каналізації, в т.ч. 88 – напірної, та 452м – самопливної, підключено до системи побутової каналізації 32 абоненти.

Фінансування об'єкту здійснюється відповідно до Програми інвестиційного розвитку міста Городка на 2020-2022 роки, за рахунок коштів міського бюджету міста Городка.

Відімкнено водопостачання!

У зв'язку із непередбачуваними обставинами, що виникли на місці проведення аварійно-ремонтних робіт на ділянці водогону Будзень-Поріччя, припинено водопостачання вулиці Авіаційна м.Городок, сіл Артищів, Косівець, Мавковичі. Відновити водопостачання заплановано до 14:00год.

КП "Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство" просить вибачення за тимчасові незручності.

На Парковій розпочали ремонт площадки для встановлення фігур скейт-парку

Сьогодні 23 листопада 2020 року, працівники ТзОВ "Агрошляхбуд-32", розпочали роботи із проведення поточного ремонту площадки на вулиці Паркова, 7 (позаду приміщення КУ "Центр "Спорт для всіх"). Ремонт площадки організовано з метою подальшого встановлення на ній фігур для скейт-парку.