Новини

УВАГА! Триває збір підписів про перенесення кінцевої зупинки маршруток на Приміський або Головний залізничний вокзали!

 

Інформуємо: на офіційному інтернет-сайті Львівської обласної ради триває збір підписів на підтримку електронної петиції щодо перенесення кінцевої зупинки маршруток Городоцького напрямку на Приміський вокзал або АС-8 (автовокзал «Двірцевий», поруч із головним залізничним вокзалом м.Львів).

 

Якщо ви згідні з вимогами петиції – перейдіть за посиланням та підпишіть петицію (потрібно зареєструватись).

Городоцька міська рада запрошує до співпраці креативних, активних та ідейних людей!

 Вже зовсім скоро буде оголошено прийом заявок для участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік. Що нам потрібно? Для участі в конкурсі необхідно забезпечити небюджетний внесок (кошти громади та спонсорів) та нефінансовий внесок (роботи). Гранична вартість мікропроекту – 400,0 тис. грн. Пріоритети:

1. «Освітня галузь» (середні та позашкільні навчальні заклади) – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

2. «ДНЗ» - реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

У центрі Городка встановлено новорічну красуню

Сьогодні силами комунального підприємства «Міське комунальне господарство» спільно з працівниками ПП «Елтех» встановлено новорічну ялинку, придбану міською радою минулоріч. Нагадаємо, торік ялинку, висотою понад 8 метрів, на замовлення Городоцької міської ради  виготовило ТОВ «Квазар».

Встановлена зеленя красуня у тому ж місці, де під час Великодня красується писанка. Вже за кілька днів ялинка постане перед мешканцями та гостями Городка у всій красі - з іграшками та ілюмінацією.

 

 

       

На вулиці Львівській облаштовують дитячий майданчик

   

В рамках реалізації мікропроектів Тзов «Тройдбуд» проводить роботи  з облаштування нового дитячого майданчика на вулиці Львівській у мікрорайоні Довжанки (за будівлею місцевого Народного дому).

Там, зокрема, передбачено встановити два спортивних тренажери та чотири одиниці різного дитячого ігрового обладнання.

Втілення цього проекту стало можливим, зокрема, завдяки  ініціативи депутата Городоцької міської ради С.Борисовського та місцевих мешканців.

Відзначили День ліквідатора

     Сьогодні в приміщенні Городоцької Малої академії мистецтв відбулися заходи з нагоди Дня ліквідатора. Голова Городоцької районної організації «Союз.Чорнобиль.України» Галина Ріттер провела невеликий екскурс в історію цього унікального свята, побажала присутнім у залі чорнобильцям міцного здоров’я, довголіття та мирного неба над головами. Щирі подячні слова адресував цим мужнім людям заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Павло Стахів, підкреслюючи, що владні структури намагаються тримати руку на пульсі життя чорнобильців-ліквідаторів і ніколи не відмовляють їм у допомозі.

     Вичерпні інформації стосовно медичного обслуговування ліквідаторів, та й жителів у цілому , а також пенсійного забезпечення надали присутнім керівники і працівники профільних установ.

Відбулась чергова сесія Городоцької міської ради, прийнято бюджет-2018

Сьогодні, 15 грудня, відбулась чергова ХХІ сесія Городоцької міської сьомого скликання. У відповідному розділі ви можете переглянути відеофіксацію сесійного засідання.

 

На сесії, зокрема, прийнято бюджет міста на наступний 2018 рік, затверджено ряд галузевих програм. В наступному номері міської газети «Голос ратуші» детальніше читайте про перебіг сесії, основні важливі прийняті рішення, виступи депутатів тощо. 

Дистанційні пункти доступу до безоплатної правової допомоги можуть бути відкриті у приміщеннях військових частин Збройних Сил України

                                                                                                                            

 

Саме це, з-поміж іншого, передбачає Меморандум про наміри щодо співробітництва між Міністерством оборони України та Координаційним центром з надання правової допомоги (далі – Меморандум), який сторони уклали 11 грудня.

 

ДАБІ інформує про роботу у 2017 році

 

У рамках децентралізації повноважень у сфері держархбудконтролю місто Городок отримало нові містобудівні повноваження Як наслідок при міській раді вже другий рік функціонує відділ державної архітектурно-будівельної інспекції.

Хотілось би відзначити результати роботи відділу за 2017 рік, зокрема до та після 10 червня 2017 року (набрання чинності Законом № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності»).

Упродовж року відділом державної архітектурно-будівельної інспекції Городоцької міської ради зареєстровано 170 дозвільних документів у сфері будівництва.

Розпочато підготовчі роботи до ремонту вулиці Коцюбинського

 

Відповідно до Програми інвестиційного розвитку міста Городка на 2017 рік  бригади підрядника ТзОВ «Садов’як» розпочали підготовчі роботи до  капітального ремонту дорожнього полотна вулиці Михайла Коцюбинського у бруківці.

 

Оплата буде проводитися з бюджету Городоцької міської ради.

У Городоцькому історико-краєзнавчому музеї розпочала роботу нова виставка

 

Світлини, розміщені на банерах та представлені перегляду яскраво ілюструють життєвий шлях митрополита української греко-католицької церкви Андрея Шептицького.

Відбулось засідання виконавчого комітету

 

 12 грудня  2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 25 питань, в тому числі Різне. Вів засідання міський голова Роман Кущак.

Оголошення! КП «МКГ» запрошує на роботу двірників

 

Комунальне підприємство «Міське комунальне господарство» запрошує на роботу двірників  для обслуговування вулиць Лесі Українки, Михайла Грушевського та Запорізької Січі.

Оплата згідно штатного розкладу.

 

Звертатися за тел.30- 199.

Виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради

 

11 грудня2017 року відбулася щопонеділкова нарада з керівниками комунальних служб міста та працівниками міської ради, у якій взяли участь перший заступник міського голови Іван Проць,заступник міського голови  Степан Попко, головний бухгалтер міської ради Наталія Кузик, керівник  відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз, спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксана Гут, в.о. директора КП «Міське комунальне господарство» Мар’яна Загорулько, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій, спеціаліст 1-ої категорії з обслуговування населення відділу ДАБІ Тетяна Грецко, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин, директор КУ «Центр Спорт для всіх» Богдана Котяш

До уваги мешканців! Список осіб, яким міськвиконкомом вирішено передати контейнери об’ємом 120 л

 

 

У прикріпленому архіві – скан-копії документу, затвердженого міським головою.

 

СПИСОК

осіб, яким безкоштовно передаються контейнери для збору об’ємом 120 л. відповідно до рішення виконавчого комітету від 23.11.2017 року №  251

1.      Баляк Іван Іванович

Капітальний ремонт водопроводу на вулиці Д.Яворницького продовжено

 

Погодні умови посприяли тому, що тимчасово припинені роботи з капітального ремонту водопроводу на вулиці Яворницького - одній  із трьох передбачених проектом вулиць - відновлено. Нагадаємо, в подальшому ремонт дорожнього полотна на цій вулиці передбачено в бруківці.

Працівники підрядника  -  ПП «Компанія Інсталбуд» - намагаються максимально використати  світловий день, аби встигнути виконати заплановані обсяги роботи. На черзі капітальні ремонти водопроводів на вулицях Леся Мартовича та Миколи Гоголя.

 

Передбачено освоїти 1 млн.7 тисяч грн. з міського бюджету на ці роботи, 385 тисяч грн. із яких планується використати ще в 2017 році.