Новини

Щодо перспективи об’єднання в Городоцьку ОТГ

 

Нагадуємо: 10 березня о 15 год. в районному Народному домі відбудуться громадські слухання щодо об’єднання громад в Городоцьку ОТГ з центром в м.Городок.

 

Тим часом пропонуємо до Вашої уваги (у прикріпленому архіві) – алгоритм добровільного об’єднання територіальних громад, проект перспективного плану, паспорт громади, що пропонується до об’єднання тощо.

Загиблий учасник АТО Віктор Земзерєв увічнений на меморіальній дошці

 

Сьогодні у Городоцькій НВК №2-гімназія відбулися урочистості з нагоди освячення і відкриття меморіальної дошки  колишнього учня школи, учасника АТО, який віддав своє життя, перебуваючи на передовій у зоні протистояння. Участь у заході взяли  педагогічний колектив, учні  гімназії, громадськість міста, представники районної та міської влади, депутати.

Відкрив урочистості директор закладу Петро Продивус, зазначивши, що колишній випускник гімназії  Віктор Земзерєв, який загинув  у зоні АТО в зовсім молодому віці, навічно залишиться на меморіальній дошці на фронтальній стіні гімназії у пам’ять про подвиг смертю в ім’я життя.

Нові способи подання показників електролічильника - інформує ПАТ Львівобленерго

 

ПрАТ «Львівобленерго» запровадило низку нових можливостей подання показників електролічильника. Про це повідомили директор з інформаційних технологій Людмила Польова та начальник служби по роботі з побутовими споживачами Товариства Юрій Кімбірський під час прес-конференції.             

Сьогодні наші клієнти – побутові споживачі, можуть подати показники свого електролічильника кількома різними способами:

•  в онлайн-сервісі «Персональний кабінет» 

•  на короткий номер: 5068

Городоцькі шахісти гідно виступили на Міжнародному турнірі

21 травня в Пустомитах відбувся ІХ Міжнародний шаховий турнір, участь уякому взяло 95 учасників з Польщі і різних районів Львівщини.

Честь Городка захищалиДарина Грига, Яна Саврун, Максим Карпяк,Остап Карпяк, Володимир Мелешко і Андій Грех.

Триває ремонт фасаду на м-н Гайдамаків, 2

 

 

Тривають роботи з ремонту фасаду квартирного житлового будинку за адресою майдан Гайдамаків, 2 (на фото). Роботи виконує ТзОВ «Тройдбуд» (керівник – Тарас Садов’як), оплачує Городоцька міська рада.

Львівгаз Збут повідомляє:

 

Шановний споживачу!

Відповідно до постанови Кабінету міністрів від 22 березня 2017 року № 187, ціна природного газу для побутових споживачів, без врахування податків та транспортних витрат, встановлена на рівні 5065,55 грн. за 1000 куб м. До структури роздрібної (кінцевої) ціни газу входить: його вартість як товару - 4849,00 грн., торговельна націнка НАК "Нафтогаз України" в розмірі 93,00 грн., торговельна націнка постачальників - 123,55 грн.

З урахуванням транспортних витрат у розмірі 732,70 грн. та ПДВ - 1159,65 грн., кінцева ціна для побутових споживачів з 1 квітня 2017 року становить 6957,90 грн. за 1000 куб.м газу.

Звернення Городоцького РВ ГУ ДСНС України до населення у зв’язку зі зростанням кількості загиблих на воді

 

 

 За вікном справжнє літо. Все більше хочеться залишити свою задушливу оселю та відправитися на природу, здебільшого – до лісу або річки. Всім відомо, що вода – чудодійний засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але на превеликий жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією.

Тому рятувальники ДСНС нагадують усім громадянам правила поводження на водоймах, аби відпочинок приносив вам лише радість.

Як уникнути трагедії на воді.

Розпочато роботи з капремонту міської дороги по вул.І.Франка

 

 

23 травня розпочато роботи з капітального ремонту міської дороги по вулиці Івана Франка. Проектом передбачено заміну дорожнього покриття і тротуарів на бруковане. Згідно з відповідним договором, підрядником виступає ТзОВ «Тройдбуд» (керівник – Тарас Садов’як). Роботи виконуються за кошти міського бюджету.

Тим часом на адресу міського голови Городка Р.Кущака продовжують надходити звернення від мешканців щодо необхідності забезпечення нормального проїзду на вул.І.Франка та боротьби зі стихійною торгівлею тощо (на фото).

П’ятикласники НВК №5 ознайомилися з роботою РЕМу

Сьогодні, 23 травня, в актовій залі Городоцького відділенні РЕМ  відбувся корисний захід - День відкритих дверей під назвою "Безпека понад усе", де учні п’ятого класу НВК №5 на чолі із класним керівником Мирославою Дільною ознайомилися  з  Городоцьким РЕМом. Насамперед Головний інженер підприємства  Юрій Кізлак зробив корткий екскурс в історію Городоцького відділення РЕМ, розповів про основні засади його роботи, колектив, навів приклади неправильного поводження з електроенергією дітей, котрі постраждали від цього та розповів, яких правил техніки безпеки слід дотримуватися півд. Час поводження з електроприладами.

В рамках щорічної акції, в Городку можна виміряти артеріальний тиск!

 

У п’яти пунктах в райцентрі можна безкоштовно виміряти артеріальний тиск! Працівники Амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 м.Городка в рамках акції до 29 травня щодня з 9 до 14 год. вимірюють охочим артеріальний тиск.

 

Працюють медики у найбільш багатолюдних місцях, зокрема, на площі біля костелу, на обох міських ринках, у сквері на майдані Гайдамаків.

Щодо зміни ставок земельного податку та орендної плати за землю на території Городоцької міської ради

Вся інформація - у прикріплених файлах

Маєте у власності «елітне» житло – готуйтесь сплатити додаткові 25 тисяч гривень (інформує Городоцька ОДПІ)

 

Фахівці Гродоцької ОДПІ нагадують фізичним особам, що базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток (п.п. 266.3.1 п. 266.3 ст. 266 ПКУ).

Податковим кодексом України передбачено пільги із сплати податку на нерухоме майно для фізичних осіб, у вигляді зменшення бази оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку:

     а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 60 кв. метрів;

     б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120 кв. метрів;

КУ «Центр «Спорт для всіх» організував Перші Спортивні Ігри Школярів

18 травня 2017 р. в м. Городок, намісцевомустадіоні за ініціативи керівництва КУ "Центр"Спорт для всіх" (керівник – Богдана Котяш) відбулись Перші Спортивні Ігри Школярів – 2017, серед учнів ЗОШ І –ІІІ ступенів м. Городка.

Учасникиборолись, яксправжніпрофі.  Головною метою організаторів змагань було залучення широкого коладітей та молоді до занять спортомта ведення здорового способу життя! У підсумку місця розподілились наступним чином: НВК №5 - 1 місце, ЗОШ №4 - 2 місце, ЗОШ №3 - 3 місце, ЗОШ №2 - 3 місце.