Новини

ТОП-критерії якості освіти в школі: ключові компетентності, всебічний розвиток дитини, цікаві уроки

Результати дослідження «Що думають про якість роботи школи і якість освіти директори шкіл, учні, їхні батьки та освітні експерти», представив Руслан Гурак, Голова Служби, під час засідання колегії Міністерства освіти і науки України.Зокрема, 78% українських учнів вважають, що доброзичливі стосунки між учнями і вчителями, взаємоповага та відсутність булінгу робить школу якісною та хорошою.Впливає на якість освіти також наявність цікавих уроків (54% учнів), професійність учителів (47%), безпека у школі (37% опитаних дітей).Учні найбільш відповідальними за якість освіти назвали самих себе (58%).У відповідях учнів також спостерігається орієнтованість на результат: у топ-критеріїв якості для них - високі бали ЗНО (49%) та навчання, середній бал атестата.Найважливішим критерієм якості освіти усі респонденти визначили оволодіння учнями ключовими компетентностями:☑ 81% директорів шкі

Не втрачайте друзів! Городоцька міська рада пропонує скористатися можливістю ідентифікувати домашніх улюбленців

Часто бачимо оголошення як на вулицях міста, так і в мережі Інтернет – загубився домашній улюбленець. Втрата друга стає щемливою проблемою як для дорослих, так і діток. Для самої ж тваринки, а інколи і для оточення – це справжня небезпека. Тож не губіть своїх друзів!Адже на території Городоцької об’єднаної територіальної громади діє така прекрасна ініціатива, як реєстрація тварин.Для реєстрації улюбленця необхідно звернутись у відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Городоцької міської ради( м-н Гайдамаків, 6).

У Городку вшанували пам'ять головнокомандувача УПА Романа Шухевича

Сьогодні, 5 березня, вшановують пам'ять головнокомандувача УПА Романа Шухевича. На честь цієї визначної дати, біля Городоцької райдержадміністрації піднято червоно-чорний прапор.Почесну місію підняти прапор Боротьби виконали члени молодіжної ГО «Апостольська чота».Наприкінці заходу присутні спільно виконали марш українських націоналістів.Захід відбувся за участю голови Городоцької територіальної громади Володимира Ременяка, голови Городоцької райдержадміністрації Івана Сагана, заступника голови райдержадміністрації Василя Спесівова, керівника гуманітарного управління Городоцької міської ради Ігора Яскевича, ГО «Апостольська Чота» та небайдужих мешканців міста.Нагадаємо, що саме 5 березня виповнюється 71 річниця від дня загибелі українського політичного та військового діяча, головного командувача ОУН УПА Романа Шухевича. Він загинув у 1950 році в бою із загоном радянських спецслужб у селі Білогорща Львівської області.

НА ГОРОДОЧЧИНІ ПОВНІСТЮ ПРОФІНАНСОВАНО ПЕРШИЙ ТРАНШ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ

На рахунки отримувачів виплати допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, в тому числі на догляд (крім державної соціальної допомоги на догляд особам, зазначеним у пунктах 1-3 частини першої статті 7 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»), щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, державної допомоги дітям, які виховуються в багатодітних сім’ях, компенсації послуги з догляду

МОЗ оновило карантинні зони: Львівщина у «помаранчевій»

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) оновило розподіл на карантинні зони. Згідно з ним Львівську область віднесли до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.  До цього Львівська область перебувала у «жовтій» зоні. 

Додамо, що «Помаранчевий» – попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Встановлюється на рівні регіонів, якщо перевищено хоча б один показник:

- захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідемічний поріг;

-  завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у визначених закладах охорони здоров’я – більше 65 відсотків;

- кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – менше 300;

Дітей запрошують для участі у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА"

Триває основний етап XV (ювілейний) Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА", приурочений до Міжнародного дня захисту дітей та з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Прийом конкурсних робіт триває до 1 травня.

Конкурс ініційовано Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Українською асоціацією підтримки творчої молоді, Благодійним фондом "Об'єднання світових культур", Координаційною радою молодих юристів України за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини.

Основна мета Конкурсу – розвиток морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагової діяльності.

Співпраця побудована на довірі

Той, кому довіряє роботодавець пошук персоналу – це його особистий консультант.

Особистими консультантами роботодавців в службі зайнятості виступають фахівці відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу.

Основне завдання  консультантів Городоцької районної філії Львівського обласного центру – це удосконалювати підходи у наданні послуг роботодавцям, оптимально враховуючи специфіку підприємницької діяльності, а також оперативно та ефективно сприяти укомплектуванню наявних вакансій.

За кожним роботодавцем району закріплений окремий консультант центру зайнятості, який володіє максимальною інформацією про діяльність підприємства, його поточну та перспективну кадрову потребу, тощо.

Президент підписав указ «Про затвердження Положення про Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України»

Президент Володимир Зеленський підписав указ «Про затвердження Положення про Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України» Згідно з документом, Конгрес є консультативно-дорадчим органом, серед основних завдань якого, зокрема, сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодженню ефективної взаємодії державних органів, а також моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях.Конгрес братиме участь у виробленні державної регіональної політики.

Городоцька громада також приєдналась до Програми "Соціальна громада"

Більше тисячі територіальних громад приєднались до Програмного комплексу „Інтегрована інформаційна система „Соціальна громада”. Одне з головних завдань удосконалення системи соціального захисту в умовах децентралізації – забезпечити кожній людині безперешкодний доступ до соціальної підтримки, адміністративних послуг соціального характеру за місцем свого проживання. Тепер саме у громаді приймаються заяви та документи для призначення соціальної допомоги. Марина Лазебна, Міністр соціальної політики: «На сьогодні ми маємо близько 40 працюючих державних соціальних програм, які включають 67 видів державної соціальної допомоги. У громадах проживає понад 7 мільйонів сімей, які можуть звертатись за тією чи іншою допомогою. Звичайно, самотужки громадам опанувати такий обсяг процесів, а тим більше автоматизувати їх, забезпечити ефективну взаємодію з органами соціального захисту населення та Національною соціальною сервісною службою, важко.

4 березня 2021 р. в Народному домі м.Городок відбулася нарада працівників Народних домів та публічних бібліотек

4 березня 2021 р. в Народному домі м.Городок відбулася нарада працівників Народних домів та публічних бібліотек. На нараді виступили: Яскевич І.А. – керівник гуманітарного управління Городоцької міської ради наголосив про важливість участі закладів у проектах «Місцеві ініціативи Львівської області», «Топ 10 Народних домів», «Топ 10 бібліотек», «Топ 10 мистецьких шкіл»,Котяш С.М. – заступник директора Народного дому м.Городок таКузнєцова Г.А. – енергоменеджер дали рекомендації стосовно господарської роботи закладів. - Глушко Г.І. – методист Народного дому розповіла про іноваційні методи роботи Народних домів. - Степаняк М. – головний спеціаліст - «Робота Народних домів під час посту». - Завідуючі Народними домами сіл Галичани, Мшана, Зелений Гай, Лісновичі, Добряни, Братковичі та директор Народного дому м.Городок доповіли про тематичні масові заходи, проведені протягом січня-лютого 2021 року. - Раба М.М.

Народний та зразковий драматичний театр Народного дому Городоцької міської ради Львівської області шукає аматорів!

Народний та зразковий драматичний театр Народного дому Городоцької міської ради Львівської області шукає аматорів!

 

Якщо повний енергії і хочеш відчути себе актором, тобі до нас.

 

Для запису звертайтесь за телефоном - 0965282690 (Назар Андрійович).

Мирослава Виздрик – володарка Кубку України з важкої атлетики

Збірна Львівщини виборює перше золото на Кубку України з важкої атлетики!

 

Майстер спорту України, тренерка Городоцького центру «Спорт для всіх» Мирослава Виздрик виборює золото Кубку України у ваговій категорії до 76 кг. 

 

16-річна Марія Куц учора, у перший день змагань, стала бронзовою призеркою Кубку України. Спортсменка Львівської дитячо-юнацької спортивної школи імені олімпійського чемпіона Петра Короля виступала у вазі до 45 кг. Тренують Марію Олександр Корчинський та Олександр Товстоног.

 

Близькими до медалей також були представниці Львівщини Ярина Петрук та Ельвіра Борозна. Ярина стала п‘ятою у ваговій категорії до 49 кг, а Ельвіра зайняла таку ж позицію у вазі до 71 кг

 

Усього на змагання Управління молоді та спорту Львівської ОДА відрядило 7 спортсменів та 3 тренерів. Кубок України, що у Луцьку, триватиме до 7 березня.

 

Фото: Николай Колтаков та Львівська обласна федерація важкої атлетики.

28 березня відбудеться турнір зі шашок присвячений пам'яті Сергія Лопатнюка

28 березня у комунальній установі «Центр «Спорт для всіх», що за адресою: м.Городок, вул. Паркова, 7 (Старий парк), відбудеться шашковий турнір вшанування пам’яті найкращого спортивного оглядача регіональних газет Львівщини 2005-2012 років та багаторазового чемпіона Городоцького району із шашок Сергія ЛОПАТНЮКА. Переможці турніру будуть нагороджені кубками, медалями, грамотами та подарунками від редакції часопису «Народна думка». ЗАПРОШУЄМО УСІХ! Реєстрація учасників з 12.00 до 12.10. Початок змагань о 12.15 год.

4 березня виповнюється 206 років від дня народження отця Михайла Вербицького

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 206 років від Дня народження композитора, диригента, громадського діяча, автора музики до Українського Державного Гімну «Ще не вмерла Україна» Михайла Вербицького. 

 

Народився 4 березня 1815 року на Надсянні у родині греко-католицького священика.