Новини

Співчуваємо

Городоцька міська рада висловлює щирі співчуття директору КП "Міське комунальне господарство" КУДЛЯКУ Степану Романовичу з приводу важкої втрати - смерті матері.

Сумуємо...

Щодо правовідносин в оренді земельної ділянки: інформує Мін’юст

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер  побоююсь. Підкажіть, як бути?

Петро Василишин

 

Що таке  самовільне зайняття земельної ділянки?

Анонс: у неділю запрошуємо на відкриття меморіальної дошки на честь визначних релігійних діячів

 

 26 травня 2019 року Городоцька районна рада запрошує на урочистості освячення меморіальної таблиці  на вулиці Підгір’я,20, де тривалий час  проживали визначні релігійні і громадські діячі Городоччини: о.декан Володимир Лиско, о.доктор Ігнатій Цегельський , Блаженний священномученик  Роман Лиско. 

      У програмі: 

10.00-Богослужіння у церкві Благовіщення Пресвятої Діви Марії м.Городка

12.00-ритуал урочистого освячення

Відвідання пам’ятника Борцям за волю України, символічної могили священномученика Романа Лиска, священиків Епіфанія Роздольського, Онуфрія Малецького, Василя Галія.

13.00-зустріч родин Лисків—Цегельських—Галіїв із священиками та громадськістю, релігійними, громадськими та молодіжними організаціями м.Городка у приміщенні Малої академії мистецтв.

                                                      Оргкомітет

Відбудуться громадські слухання

 

У п’ятницю 24.05.2019 р. о 15 год. в приміщенні сесійної зали Городоцької міської ради за адресою: м.Городок, м-н Гайдамаків, 6, відбудуться громадські слухання проекту детального плану території для спорудження пам’ятника Героям Городоччини різних епох «Наша пам’ять – наші герої». Просимо всіх зацікавлених взяти участь у громадських слуханнях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Капітально ремонтують підлогу залу у КУ «Центр Спорт для всіх» на Парковій,7

 

        Працівники ФОП «Садов’як» приступили до капітального ремонту  підлоги , нежитлового приміщення будівлі комунальної установи  « Центр Спорт для всіх» за адресою  вулиця Паркова,7.

         За словами керівника установи Б.Котяш, загальна вартість об’єкта становить  477 797 грн.

Оплата відбуватиметься з коштів бюджету Городоцької міської ради.

 

Роботи з оновлення вуличного освітлення йдуть повним ходом

 

    Днями працівники  приватного підприємства «Елтех», де керівником Ігор Канафоцький, провели заміну 37 старих вуличних ламп на енергоощадні прилади на вулиці Підгай, а вчора відбулися такі ж роботи на вулиці Джерельній, де після демонтажу старих встановлено 12 нових сучасних LED світильників. Тут залишилося встановити ще 4 світильники на бічних вуличках.

      Нагадуємо, що в нинішньому році Городоцькою міською радою закуплено 321 LED світильник.

 

Дарунок для дитячої дошкільної установи від ДП «Сан Гарден»

      

      Хороший і потрібний дарунок готують для малечі дитячої дошкільної установи №4, що на вулиці Авіаційній,  на дочірньому підприємстві « Сан Гарден»--шістдесят дитячих ковдр. За словами завідуючої дитячої дошкільної установи №4 Л.Герун, ковдри потрібні будуть вже невдовзі, адже новий дитячий садочок вже скоро стане до ладу.

       Директор Тарас Бейзик розповідає: « Керівництво дитячого садочка звернулося до нас  з таким проханням. І оскільки на підприємстві є така можливість, то ми із задоволенням подаруємо для малечі ковдри. Зрештою, -каже Тарас Юрійович,- це не перша наша підмога місту. За час перебування мене на посаді директора, а це трохи більше року, ми, в міру можливостей, надавали допомогу не лише організаціям та установам, а й допомагали в освітленні вулиці Заводської.

Сонячну підсипано щебеневим покриттям

 

        В рамках місцевої Програми розвитку мережі і утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху в Городку на 2019 рік силами комунального підприємства « Міське комунальне господарство», яке очолює Степан Кудляк, дорогу вулиці Сонячної підсипано щебеневим покриттям.

       Оплата об’єкта проводиться з бюджету Городоцької міської ради в сумі 50 тисяч грн.

 

Ремонт внутрішньоквартальних проїздів на Авіаційній завершено

 

      Відповідно до Програми розвитку житлово комунального господарства та благоустрою міста Городка на 2019 рік бригади підрядника ТзОВ « Галич –Агролайф» провели поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів у мікрорайоні вулиці Авіаційної біля багатоповерхівок під номерами  29, 31

      Сьогодні будівельники довершують останні роботи.

      Кошторисна вартість об’єкта близько 200 тисяч грн. з бюджету Городоцької міської ради.

 

Городківчани віддали данину пам’яті жертвам більшовицьких репресій

 

       У неділю біля пам’ятника жертвам політичних репресій відбулася панахида за участю депутатів Львівської обласної ради, керівників та представників  Городоцької районної ради, районної державної адміністрації,  міської ради, представників підприємств та організацій, освіти, культури, громадськості. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять невинно убієнних у роки більшовицьких репресій. 

        Провів панахиду та звернувся до присутніх із словами скорботи за  невинно убієнними мирними жителями парох храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Діви Марії о.Михайло Греділь.

        До підніжжя пам’ятника поклали кошики живих квітів та запалені лампадки.

 

На прийомі в міського голови

 

       Упродовж минулого тижня до міського голови Городка Романа Кущака звернулося 15 жителів міста. Більшість питань стосувалися житлово-побутових проблем. Так, мешканець вулиці Нижні Пасіки просив допомоги у налагодженні нормального вуличного освітлення. Мешканець мікрорайону новобудов вулиці Чорновола підняв питання стихійної торгівлі на приринковій території. Допомоги у вирішенні спірного питання щодо ОСББ просив житель майдану Гайдамаків. Своїми міркування стосовно стихійної торгівлі на приринковій території поділилися з міським головою реалізатори розсади ранніх овочів.

        Вісім мешканців міста приходили до міського голови з особистими проблемами. 

           

 

Вітаємо!

Городоцька міська рада вітає з Днем народження 

завідувача відділу юридичної та кадрової роботи

СТРУС Наталію Ярославівну,

депутата Городоцької міської ради VII скликання 

БОРИСОВСЬКОГО Степана Олександровича,

настоятеля храму Благовіщення Пресвятої Богородиці, провідника ГО "Апостольська Чота", військового капелана

о.Михайла ГРЕДІЛЯ 

Городоцька мерія відзначила свято вишиванки

 

       Вже традиційно кожного року працівники Городоцької міської ради свято вишиванки відзначають піднесеним робочим настроєм та розмаїттям вишиваного вбрання. Для кожного з них вишиванка символізує зв’язок поколінь, історію нашого краю, збереження цілісності нації, і навіть міфологію.

         А сьогодні з нагоди свята зроблено спільні фотографії біля писанки та Великоднього дерева, що поблизу храму Благовіщення Пресвятої Діви Марії.

 

Злагоджено та оперативно пройшло чергове засідання міськвиконкому

 

        Сьогодні за наявності кворуму відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 19 питань, в тому числі Різне. Провів засідання міський голова Городка Роман Кущак.

До уваги водіїв! 17 та 18 травня центральну дорогу перекриють від мосту до мосту

 

       У зв’язку з ремонтними роботами (прокладанням другого шару асфальтобетонного покриття) на ділянці дороги по вулиці Львівській  від мосту і до мосту по вулиці Перемишльській буде повністю перекрито рух автомобільного транспорту  упродовж двох днів, а саме 17 та 18 травня цього року.

        Просимо вибачення за тимчасові незручності.