Новини

Відбулось громадське обговорення по бюджету міста на 2020-2022 роки

 

Сьогодні у сесійній залі Городоцької міської ради, як і було анонсовано, проведено громадське обговорення основних показників проекту бюджету  м. Городка  на 2020-2022 роки.

Вів обговорення заступник міського голови Городка Степан Попко, взяли участь профільні спеціалісти мерії, член міського виконавчого комітету Ганна Вакар та депутат міської ради Володимир Желих, також із зверненням щодо облаштування вулиці В.Стуса прибули її мешканці. Мерія засвідчує свою повагу мешканцям за її активну громадську позицію, та вже напрацьовує можливості реалізації прохань мешканців.

Представники мерії взяли участь в інформаційному семінарі «Нові конкурсні можливості для громад Львівщини»

 

Сьогодні, 22 листопада, секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова та спеціаліст з соціально-економічного, інноваційного розвитку та аналізу, енергоменеджер Городоцької міської ради Тетяна Грецко взяли участь в цьому семінарі для представників районних державних адміністрацій та місцевого самоврядування, що відбувся у Львівській обласній раді.

Під час заходу, зокрема, було презентовано Конкурс місцевих карпатських громад у рамках проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку». Обговорено також особливості підготовки та подачі заявок на конкурс.

Презентовано також конкурс проектних заявок в рамках Програми Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 роки та конкурси від Українського культурного Фонду, тощо.

Городок відзначив День Гідності та Свободи

21 листопада, у День Гідності та Свободи, городківчани згадували події шестилітньої давнини, коли мирні протести у центрі столиці вилились у навалу силовиків проти громадян, розстріли, смерті мирних громадян.

Захід у Народному домі, зрежисований Галиною Глушко та Назаром Сеником, включив поминальну молитву, спогади від очевидців подій та від родичів загиблих, вокальні та хореографічні виступи учасників художньої самодіяльності, сценічні передання від імпровізованих героїв – учасників протестів.

Хвилиною мовчання віддали шану загиблим Героям Небесної Сотні Горооччини – Івану Бльоку, Володимиру Топію, Володимиру Жеребному.

 

Зміна даних щодо РРО (КОРО): які документи є підставою для внесення змін до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями? – інформує податкова

 

Анонс: 10 грудня – чергова сесія Городоцької міської ради

 

 

У вівторок, 10 грудня 2019 року, відбудеться засідання чергової XXXVI сесії Городоцької міської ради VII скликання. Початок роботи сесії о 10 год., в приміщенні залу засідань мерії за адресою м.Городок, м-н Гайдамаків, 6.

Делегація з Городка взяла участь в урочистій академії з нагоди 30-літнього ювілею обласної організації інвалідів

 

 

Голова Городоцької районної організації інвалідів Ольга Пуненкова, голова Управління праці та соціального захисту населення Городоцької РДА Світлана Кошель, секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова, члени  райорганізації 20 листопада взяли участь в заходах з нагоди 30-літнього ювілею ГО «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ». У львівському міському палаці культури ім.Гната Хоткевича відбулась велика урочиста академія, після якої – великий гала-концерт. Приємно, що особливими грамотами, подяками було відзначено членів делегації з Городоччини – Ольгу Пуненкову, Марію Марущак, Павла Стахіва.

Оренда житла з подальшим викупом: що з ПДВ? - інформує податкова

 

Відповідно до абзацу «ґ» пп. 14.1.97 п. 14.1 ст. 14 ПКУ оренда житла з викупом — господарська операція юридичної особи, що передбачає відповідно до договору оренди житла з викупом передання другій стороні — фізичній особі (особі-орендарю) майнових прав на нерухомість, будівництво якої не завершено та/або житло за плату на довготривалий (до 30 років) строк, після закінчення якого або достроково, за умови повної сплати орендних платежів та відсутності інших обтяжень та обмежень на таке житло, житло переходить у власність орендаря.

Відповідно до пп. 197.1.14 ст. 197 ПКУ звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання житла (об'єктів житлового фонду), крім їх першого постачання, якщо інше не передбачено цим підпунктом.

У цьому підпункті перше постачання житла (об'єкта житлового фонду) означає:

Вітаємо!

Городоцька міська рада вітає з Днем народження члена міського виконавчого комітету 

ОПАЛИНСЬКОГО Романа Станіславовича

Триває робота над проектом бюджету міста на 2020 рік

 

Після деяких напрацювань профільних спеціалістів мерії, сьогодні засідала робоча група по розробці проекту бюджету міста Городка на наступний 2020 рік. В обговоренні реалізації важливих для міста проектів взяли участь міський голова Городка Роман Кущак, секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова, заступник міського голови Степан Попко, головний бухгалтер Наталя Кузик, завідувач відділу економіки. Бюджету та комунального майна Галина Мартин, завідувач відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, завідувач відділу земельних ресурсів та ОНПС Іван Деба.

Про основні плани на наступний бюджетний рік – трохи згодом.

 

Увага! Запрацювали електронні петиції!

 

Шановні городківчани! Відтепер у вас є змога подати звернення до міської ради у вигляді електронної петиції.

Відповідно до затвердженого рішенням сесії Городоцької міської ради № 2313 від 12 вересня 2019 року Положення про електронні петиції в м.Городку, (ознайомитись з Положенням можна за посиланням). Для розгляду петиції необхідно зібрати на її підтримку не менше 65 підписів протягом 90 календарних днів з дня оприлюднення петиції.

Електронна петиція до органу місцевого самоврядування подається та розглядається відповідно до вимог статті 231 Закону України «Про звернення громадян», а саме:

20 листопада на Городоччині перевірятимуть систему оповіщення

 

Шановні мешканці! З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 20 листопада 2019 року в період з 14:50 год. до 15:00 год.департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Уривчасте звучання електричних сирен означає "УВАГА ВСІМ!". Почувши зазначений сигнал негайно увімкніть радіоточки проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі в ФМ діапазоні на частоту 103,3 МГц, а телеприймачі перемкніть на канали:

Інформація Городоцької міської ради Львівської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Городок (м.Городок, вул.В.Чорновола,18)

 

 

 Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єктів для приватизації шляхом продажу наелектронному аукціоні.

Назва об’єкту оцінки: Об’єкт незавершеного будівництва площею 5033,3 м. кв. за адресою Львівська область, Городоцький район, м. Городок, вул. Чорновола В., будинок 18 (відсоток готовності об’єкта становить 55%).

Площа об’єкту оцінки : 5033,3 м2.

Інформація Городоцької міської ради Львівської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Городок (м.Городок, вул.Авіаційна,123)

 

 Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єктів для приватизації шляхом продажу наелектронному аукціоні.

Назва об’єкту оцінки: Нежитлове приміщення, складське приміщення площею 205,7 м.кв. за адресою Львівська область, Городоцький район, м. Городок, вул. Авіаційна, будинок 123.

Площа об’єкту оцінки : 205,7 м2.