Новини

Продовжуємо оновлювати спортивну інфраструктуру міста

У спортивному залі КУ «Центр «Спорт для всіх», що на вул.Парковій, 7, завершено реконструкцію системи опалення та освітлення. В ході робіт, приміщення обладнано сучасними, енергоефективними нагрівальними панелями, встановлено освітлення. Відтепер створено усі належні умови для тренувань городківчан. Принагідно запрошуємо охочих до занять в спортзалі, запис за телефоном 0677925501 - Вікторія Місько.

Оголошено тендер на каналізування мікрорайону Підгір'я

Сьогодні, 23 вересня 2020 року, оголошено процедуру закупівлі для визначення виконавця робіт по об'єкту «Каналізування житлових мікрорайонів м. Городок, V етап: вул. Підгір’я, Дорошенка, Сагайдачного, Шашкевича, Хоткевича, Шевченка, Окружна, Галицька, Коновальця (коригування)". Загальна вартість виконання робіт - 23 823 144,00 грн. Виконання робіт у повному обсязі заплановано до 31 грудня 2022 року, зокрема з влаштування побутової каналізації - до кінця 2021 року, ливневої - до кінця 2022 року. Кінцевий строк подання пропозицій - 12 жовтня 2020 року. Дата проведення електронного аукціону - 13 жовтня 2020 року. Посилання на сторінку аукціону.

 

 

Проведено поточний ремонт на вулиці Коцюбинського

На замовлення Городоцької міської ради працівниками ТзОВ "Агрошляхбуд-32" проведено поточний ремонт частини вулиці Коцюбинського. На відрізку від Церкви Благовіщення Пресвятої Діви Марії до центральної районної лікарні проведено ямковий ремонт асфальтобетонного покриття. Оплата проводиться за рахунок коштів міського бюджету міста Городка.

Вітаємо!

Колектив Гродоцької міської ради вітає з народженням синочка провідного спеціаліста відділу земельних ресурсів та ОНПС 

ХОМИНА Василя Євгенійовича.

ТОВ "Еко Вей Вест Менеджмент" повідомляє про намір змінити тарифи на послуги із вивезення ТПВ

ТОВ "Ековей Вест Менеджмент" подало на розгляд виконавчому комітету Городоцької міської ради проект тарифу на збирання, вивезення та захоронення побутових відходів. Згідно поданих розрахунків, вартість послуг у сфері поводження з побутовими відходами становитиме:

- для населення 294 грн 42 коп/м.куб (36 грн. 80 коп./чол. в місяць);

- для бюджетних установ 303 грн 17коп/м.куб;

- для інших споживачів 312 грн 52 коп/м.куб;

- для індивідуального обслуговування за допомогою 120л контейнера, за умови обслуговування 2 рази/міс. - 115 грн. 00коп./міс.

 

Городоцька міська рада оголошує конкурс про проведення закупівлі житла для надання його в тимчасове користування ВПО

З метою придбання житла – квартири для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у місті Городок Городоцька міська рада оголошує конкурс про проведення закупівлі житла для надання його в тимчасове користування ВПО.

Виконавчий комітет Городоцької міської ради приймає заяви від власників квартир на конкурс щодо придбання житла.

Квартиру придбають у  комунальну власність міста Городок за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб  на умовах затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 року № 769.

Вимоги до житла:

Вулицю Черемшини підсипали щебнем

На виконання заходів Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху в м.Городку на 2020-2022 роки, на замовлення Городоцької міської ради, працівниками КП "Міське комунальне господарство" шляхом щебеневого підсипання, виконано поточний ремонт вулиці Черемшини. 

 

Увага - конкурс із відбору суб'єкта оціночної діяльності!

Інформація

Городоцької міської ради Львівської області

про оголошення конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Городок Львівської області

 Мета проведення незалежної оцінки: для продажу у власність земельної ділянки.

Найменування об’єкту оцінки: земельна ділянка комунальної власності, площею 0,2875 га,  кадастровий номер 4620910100:29:014:0031.

Увага - конкурс із відбору суб'єкта оціночної діяльності!

Інформація

Городоцької міської ради Львівської області

про оголошення конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Городок Львівської області

 Мета проведення незалежної оцінки: для продажу у власність земельної ділянки.

Найменування об’єкту оцінки: земельна ділянка комунальної власності , площею 0,4577 га , кадастровий номер 4620910100:29:001:0050

Розмір земельної ділянки (ділянок), усього: 0,4577 га

Увага - конкурс із відбору суб'єкта оціночної діяльності!

Інформація

Городоцької міської ради Львівської області

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Городок Львівської області

 Мета проведення незалежної оцінки: для продажу у власність земельної ділянки.

Найменування об’єкту оцінки: земельна ділянка комунальної власності , площею 0,0900 га , кадастровий номер 4620910100:29:015:0207.

Розмір земельної ділянки (ділянок), усього: 0,0900 га

Відбулась чергова сесія Городоцької міської ради

17 вересня 2020 року відбулось XLIV чергове засідання сесії Городоцької міської ради VII скликання. В ході засідання депутати прийняли зміни до наступних міських програм: «Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м.Городка на 2020-2022 роки», «Програми інвестиційного розвитку м. Городка на 2020-2022 роки», «Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організація та безпека дорожнього руху в м. Городок на 2020-2022 роки», «Програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Городку на 2020-2022 роки», «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Городоцької міської ради Львівської області на 2020-2022 роки», "Програми розвитку земельних відносин на території Городоцької міської ради на 2020-2022 роки", "Програми охорони навколишнього природного середовища в м.Городок на 2020-2022 роки".

Щодо каналізування мікрорайону Підгір'я

16 вересня 2020 року отримано позитивний експертний звіт робочого  проекту «Каналізування житлових мікрорайонів м. Городок, V етап: вул. Підгір’я, Дорошенка, Сагайдачного, Шашкевича, Хоткевича, Шевченка, Окружна, Галицька, Коновальця (коригування)", відповідно до якого, загальна кошторисна вартість будівництва становить 29 180 254 грн, залишкова вартість – 24 283 367 гривень. Відтак спеціалістами Городоцької міської ради формується технічне завдання для оголошення процедури відкритих торгів з метою вибору підрядної організації для виконання робіт.

Варто зазначити, що реалізація проекту відбуватиметься відповідно до трьох пускових комплексів, а саме: