Новини

Проєкт бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2024 рік

Тривають обговорення щодо прийняття проєкту бюджету громади на 2024 рік.

У прикріпленому архіві - проєкт рішення з додатками та пояснювальна записка.

Проєкт рішення буде запропоновано для ухвалення на черговій 41 сесії Городоцької міської ради 8 скликання 14 грудня 2023 року.

Запрошуємо громадян до участі у визначенні соціальних потреб населення!

В рамках реалізації проєкту “Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID ”ГОВЕРЛА” та громадської організації "Фундація "Простір".

запрошуємо мешканців громади заповнити форму аналізу визначення потреб населення в наданні соціальних послуг та з’ясування обізнаності та поінформованості населення щодо понять «інклюзивність» та «універсальний дизайн»: https://www.surveymonkey.com/r/FKB77KG 

До уваги членів сімей Героїв Небесної Сотні та учасників бойових дій, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Городоцької міської ради

 

Діє Комплексна програма придбання житла на умовах співфінансування (для деяких категорій). За детальною інформацією звертатись у Городоцьку міську раду (м.Городок, м-н Гайдамаків, 6), відділ документообігу, звернень та організаційно-інформаційної діяльності (начальник відділу Ольга Голобородько).

 

Інформативно:

Розпорядженням начальника Львівської ОВА від 30.12.2022 № 822/0/5-22ВА затверджено Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС), бійців-добровольців АТО, Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки.

Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці

Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці

(трудовий договір не гарантує, що права не будуть порушені, він дає можливість їх захистити)

1.    Чи знаєте ви, що таке незадекларована праця?

Це коли ви працюєте без трудового договору, не платите податків і не отримуєте соціальних гарантій.

Це коли ви не маєте права на відпустку, лікарняні, пенсію, соціальне страхування.

Це коли ви не можете захистити себе від неправомірних дій роботодавця.

Це коли ви працюєте на себе і на нього, а не на себе і на країну.

Відбулося публічне представлення та громадське обговореня проєкту бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2024 рік

Сьогодні, 30 листопада, у залі засідань Городоцької міської ради відбулося публічне представлення та громадське обговореня проєкту бюджету Городоцької міської територіальної громади на 2024 рік.

Представила проєкт головного фінансового документа громади, за яким житиме громада в наступному році, керівник фінансового управління міської ради Галина Турковська. Ознайомитися із документом можна на нашому сайті у розділі "Бюджет Городка" за посиланням: http://horodok-rada.gov.ua/node/14356

Запрошуємо взяти участь у бюджетних слуханнях

Фінансове управління Городоцької міської ради повідомляє про те, що завтра, 30 листопада, відбудуться бюджетні слухання. Початок - о 16:00, в актовому залі Городоцької міської радою ади.  

Мобінг у трудових відносинах: що варто знати?

Явище мобінгу персоналу, тобто психологічного пресингу працівників на робочому місці з боку адміністрації, організацій (груп), колег є досить поширеною проблемою, однак дуже часто жертви мобінгу не розуміють, що стосовно них вчиняється насилля, та не мають достатньої інформації для виходу із цієї ситуації.

11 грудня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню)» від 16.11.2022 № 2759-ІХ.

Відповідно до внесених змін до статті 2 Кодексу Законів про працю України (далі – КЗпП) передбачено, що працівник має не лише право на здорові і безпечні умови праці, а й на гідне ставлення з боку роботодавця, інших працівників.

«Хочеш мати друга? Будь другом!» - інформаційні матеріали щодо запобігання порушення сказу тварин, Львівська ОДА

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА в рамках реалізації підходу «Єдине здоров’я» та за результатами конференції щодо сказу в Україні «Співпрацюй, навчайся, ліквідуй!», яка організована ВООЗ у співпраці з Держпродспоживслужбою, МОЗ, Центром громадського здоров’я МОЗ (ЦГЗ) у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією (FAO) і Всесвітньою організацією охорони здоров'я тварин (WOAH) за фінансової підтримки Уряду Німеччини інформує щодо небезпечності сказу для тварин та людей.

Інформаційні матеріали - у прикріпленому файлі

З 1 грудня почнеться застосування оновлення форми декларації з акцизного податку, яка подається за листопад 2023 року!

Фахівці Городоцької ДПІ інформують, що з 5 жовтня 2023 року набрали чинності накази Міністерства фінансів України: 

- від 28.07.2023 № 414 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» (далі – наказ № 414), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14 серпня 2023 року № 1396/40452

- від 18.08.2023 № 444 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 липня 2023 року № 414» (далі – наказ № 444), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22 серпня 2023 року № 1465/40521, які опубліковані в Офіційному віснику України від 05.10.2023 № 81.