Новини

Триває ремонт центральної дороги. Об’їзд - до 20 квітня

Городківчани спостерігають продовження робіт із капітального ремонту центральної дороги загального користування державного значення М-11 Львів – Шегині (в тому числі в межах Городка). На часі – облаштування дощової каналізації вздовж вул.Перемишльської та відновлення тротуарів. Рівень тротуарів вздовж комерційних приміщень на вул.Перемильській буде піднято, щоб зробити необхідний для виконання технічних умов кут нахилу, відтак, тут прокладуть нову бруківку.

НАГАДАЄМО: орієнтовно до 20 квітня триватиме вимушений об’їзд автотранспорту ділянки ремонту. Вулиця Валова для проїзду відкрита, дорожники закриють її лише на один день, про що буде додатково повідомлено на сайті міської ради.

 

 

Щодо процедури виконання рішення суду: інформує Мін’юст

 

Що таке виконавче провадження?

Виконавче провадження – це завершальна стадія судового провадження. В Україні рішення суду може виконуватись як у добровільному, так і  у примусовому порядку.

Сторонами виконавчого провадження є стягувач і боржник. Стягувачем є особа, на користь чи в інтересах якої видано виконавчий документ.

Який порядок виконання рішення суду у добровільному порядку?

Засідала комісія з питань надання матеріальних допомог

 

В процесі підготовки до роботи чергового засідання міського виконавчого комітету, що заплановане на четвер, 28 березня, сьогодні у Городоцькій міській раді працювала комісія з питань надання матеріальних допомог мешканцям міста Городка, що опинились у важкому матеріальному становищі.

Комісія засідала у складі голови (секретар міської ради Віткова Ю.Б.) та членів комісії – заступник міського голови Попко С.Р., завідувач відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Голобородько О.О., спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Гут О.Р.

Вітаємо!

Городоцька міська рада вітає з Днем народження системного адміністратора Городоцької міської ради 

ПИЛАТА Юрія Миколайовича

КП «Городоцьке ВКГ» виконало об’ємні ремонтні роботи по ремонту водогону Будзень ІІ - Поріччя

 

         12-13 березня 2019 року працівниками КП “Городоцьке ВКГ” проведено роботи по заміні аварійної ділянки водогону БудзеньІІ — Поріччя в с.Мавковичі, а саме замінено стару сталеву трубу Ø400мм, довжиною 200 м.п. на трубу ПЄ Ø200мм. При проведенні аварійно-відбудовних робіт отримано незаперечні докази аварійності даної ділянки водогону, де тільки на 50-ти м.п. старої сталевої труби знайдено 9 отворів(дир) різного діаметру (див.фото).

         Роботи проводилися в два етапи:

1. 12.03.2019 проведено розкопку траншеї вздовж старого трубопроводу, довжиною 200м.(див.фото).

Комісія встановила засміченість території на вул.Заставській

 

          На розгляд звернення ГО «Розвиток Городоччини» щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища поблизу залізничного мосту  по вул.Заставській,  відповідно до розпорядження в.о. міського голови Городка С.Попка від 7 03.2019 року № 15 створено комісію з числа галузевих спеціалістів міської ради, РДА, КП «Міське комунальне господарство», регіональної філії  «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» провела обстеження стихійного сміттєзвалища поблизу залізничного мосту на вулиці Заставській.

Працівники водоканалу приступили до усунення поривів водогону на вулицях Грушевського та Огієнка

 

      Сьогодні дві бригади спеціалістів комунального підприємства «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство», яке очолює Любомир Колодій, приступили до ліквідації наслідків пориву водогінних труб на врізках відразу на двох вулицях – М.Грушевського та І.Огієнка.

      Як стверджує головний інженер підприємства Володимир Голинський, проблеми з витоком води було виявлено самими працівниками під час щоденного обстеження стану водогонів у місті. Усунення поривів буде завершено ще сьогодні до кінця робочого дня.

 

 

Городоцька міська рада навчалась проведенню закупівель

 

18-19 березня 2019 у Львівській торгово-промисловій палаті відбувся семінар-практикум з питань проведення закупівель на електронних майданчиках та функціонування систем електронних закупівель ProZorro для розпорядників бюджетних коштів.

У семінарі взяло участь більше 30 відповідальних осіб за здійснення електронних закупівель м. Львова та Львівської області. Серед них – заступник міського голови Городка Степан Попко та завідувач відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Ольга Голобородько.

Соціальне забезпечення: статистика галузі у Городоцькій міській раді

 

Інформативно: впродовж 2018 року у виконавчий комітет Городоцької міської ради надійшло 1480 листів від різних установ та організацій та 1558 звернень громадян, з яких 141 - колективна заява, 44 - депутатські звернення, 703 звернення, стосувались земельних питань, 308 – житлово-комунального господарства, 245 – питання надання матеріальної допомоги, 75 – питання екології та інші .

-        вирішено позитивно 466 звернення;

-        надано роз’яснення щодо шляхів вирішення питань на 1069 звернень;

Дорожнє господарство: поступ Городка у 2018-му, плани на 2019-ий

Напевне, найбільш важливою подією у цій галузі в 2018 році для нашого міста став початок капітального ремонту автодороги державного значення М-11 Львів-Шегині (відрізок, що проходить через місто Городок) за рахунок коштів державного бюджету. Звичайно, роботи викликали чимало незручностей для мешканців та гостей міста, проте неможливо недооцінити важливість виконаних робіт, а це, в першу чергу, капітальний ремонт мостів (біля ЗОШ №2 та біля озера Грабового), облаштування бруківкою центральної площі, влаштування пішохідних доріжок вздовж вулиці Львівської, а також ливневої  каналізації. Через роботи, що були пов’язані з ремонтом дорожнього полотна та мостів, не вдалось провести ремонт пішохідного переходу і прилеглої території вул.Перемишльська (озеро Грабове, магазин “Електромайстер”) та роботи з благоустрою площі біля пам’ятника Богдану Хмельницькому.

УВАГА! Завтра, 20 березня, увесь день не буде води!

 

    20 березня з 9 год до 24 год буде припинено подачу води у зв`язку з ремонтними роботами на насосній

 станції ЛМКП “Львівводоканал”Будзень ІІ.

 

Просимо мешканців зробити запас води.

 

Просимо вибачення за тимчасові незручності

УВАГА! 21 березня в Городку не буде світла

 

За повідомленням Городоцького РЕМу, у четвер, 21 березня з 8 год до 17 год, буде припинено електропостачання абонентам по місту Городку у зв’язку з ремонтними роботами на лініях електропередач.

УВАГА! 20 березня не буде газу на цих вулицях:

 

За повідомленням Городоцької регіональної дільниці Львівгаз, у середу, 20 березня 2019 року, з 9 год. до 15 год. буде припинено подачу газу абонентам в м.Городку на вулицях Галицькій, М.Шашкевича, Т.Шевченка, Г.Хоткевича, М.Чурай, С.Крушельницької. Також газу не буде у с.Артищів, с.Мавковичі, с.Керниця, с.Любовичі.

Відключення газопостачання необхідне у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі високого тиску.

У районному суді винесено вирок «телефонному» шахраю: 2,5 роки обмеження волі

 

Городоцькою місцевою прокуратурою у суді підтримувалось державне обвинувачення стосовно 34-річного жителя м. Червоноград, який вчинив 5 епізодів кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч.2 ст.190 КК України(незакінчений замах на заволодіння шляхом обману чужим майном (шахрайство), вчинене повторно).

Зокрема, зловмисник у листопаді 2017 року телефонував на стаціонарні телефони потерпілих та повідомляв, що їхні родичі начебто потрапили у дорожньо-транспортну пригоду і аби уникнути відповідальності потрібно надати грошові кошти.

Опубліковано паспорти галузевих програм

 

Шановні відвідувачі офіційного інтернет-сайту Городоцької міської ради! Інформуємо: у відповідних розділах (паспорти програм та розпорядження міського голови) опубліковано розпорядження міського голови Городка №19 «Про внесення змін та затвердження галузевих програм на 2019 рік у новій редакції».

У даному документі – паспорти галузевих програм, в тому числі бюджетних. Будьте в курсі!