Городоцька міська рада подала заявку на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку 5 проектів у місті

За інформацією спеціаліста відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксани Гут, сьогодні, 10 листопада, було зареєстровано 5 проектів, на співфінансування, яких претендує Городоцька міська рада із залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

УВАГА! Триває збір підписів про перенесення кінцевої зупинки маршруток на Приміський або Головний залізничний вокзали!

Інформуємо: на офіційному інтернет-сайті Львівської обласної ради триває збір підписів на підтримку електронної петиції щодо перенесення кінцевої зупинки маршруток Городоцького напрямку на Приміський вокзал або АС-8 (автовокзал «Двірцевий», поруч із головним залізничним вокзалом м.Львів).

Якщо ви згідні з вимогами петиції – перейдіть за посиланням та підпишіть петицію (потрібно зареєструватись).

Городоцька міська рада запрошує до співпраці креативних, активних та ідейних людей!

Вже зовсім скоро буде оголошено прийом заявок для участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік. Що нам потрібно? Для участі в конкурсі необхідно забезпечити небюджетний внесок (кошти громади та спонсорів) та нефінансовий внесок (роботи). Гранична вартість мікропроекту – 400,0 тис. грн. Пріоритети:

1. «Освітня галузь» (середні та позашкільні навчальні заклади) – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

2. «ДНЗ» - реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

Відбулась чергова ХХ сесія Городоцької міської ради. Відео – вже на офіційному сайті!

У відповідному розділі ви вже можете переглянути відеоперебіг чергової ХХ сесії Городоцької міської ради, що відбулась сьогодні, 9 листопада 2017 року.

Під час роботи оперативно було розглянуто та прийнято рішення у 12-ти питань, винесених на порядок денний, а також – численні питання земельного характеру, винесених на розгляд за заявами мешканців і підприємців міста.

Усі рішення, опрацьовані спеціалістами відділів міської ради відповідно до зауважень на сесії та підписані міським головою Городка Р.Кущаком, будуть пронумеровані та висвітлені на офіційному сайті міської ради в розділі «Публічна інформація».

Городок відзначив 804-ті уродини!

Неділя 24 вересня 2017 року вписала ще одну цікаву сторінку в історію розвитку Городка. Саме цього дня місто відзначало 804-річницю своїх уродин.

Відповідно до програми святкувань на городоцькому міському стадіоні «Колос» відбулося свято спорту, приурочене Дню Городка, яке завершив футбольний матч «Атлетіко» (Львів) – Городок.

З нагоди Дня міста на центральному стадіоні відбулось грандіозне спортивне свято!

У неділю, 24 вересня, на місцевому стадіоні відбулось «Свято спорту», приурочене відзначенню 804-ї річниці заснування м. Городка. Організатором заходу стала Городоцька міська рада, КУ «Центр «Спорт для Всіх» (директор Богдана Котяш).

Програма свята передбачала показові виступи спортсменів та команд, аматорські турніри з футболу, волейболу, тенісу, шахів та крос-фіту, в якому випробували свої сили не тільки професійні спортсмени, а й усі охочі. Родзинкою свята став товариський футбольний матч між командами м. Городка та  FK«AtleticoLviv».