УВАГА! КОНКУРС! Придумай логотип та гасло для рідного міста!

З метою представлення Городка як культурного, туристичного, економічного, наукового міста із соціальним потенціалом, залучення інвесторів – на засіданні міськвиконкому, що відбулось 16 серпня, прийнято рішення «Про проведення відкритого творчого конкурсу на визначення промоційного логотипу та гасла міста Городок».

Конкурс стартує вже у понеділок, 20 серпня, та триватиме до 13 грудня 2018 року. Отже, творчі та креативні, готуйтесь! Деталі конкурсу – вже завтра!

Підрахуємо безпритульних собак у Городку!

Долучайтесь до нашої ідеї у фейсбуці!

Animal-id.infoUA спільно з Городоцькою міською радою запрошують городківчан долучитися до підрахунку безпритульних собак у Городку!

Відбулось засідання міського виконавчого комітету

16 серпня 2018 року  відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 18 питань, в тому числі Різне. Вів засідання міський голова Роман Кущак.

У Городку планують впровадити екологічну соціальну ініціативу «Зелена коробка»

«Сортуй відповідально» - такий девіз соціальної екологічної ініціативи «Зелена Коробка», заснованої у 2016 році групою активістів зі Львова. В основі ідеї роботи підприємства є надання зручного сервісу для сортування відходів. Мерія Городка вже давно мала плани щодо впровадження такої ініціативи і у нашому місті, адже проблема поводження з ТПВ у нас актуальна, як і по всій Україні. Так, з ініціативи спеціаліста міської ради Тетяни Грецко, на запрошення міського голови Городка Романа Кущака, 16 серпня відбулась зустріч із представниками організації Святославом Стецем і Михайлом Гордичем.

Вітаємо!

Городоцька міська рада вітає з Днем народження спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

БОЖИКА Олега Ігоровича

Дружина Президента України Марина Порошенко завтра відвідає Городоцький НВК №5

У п’ятницю, 17 серпня, з офіційним візитом до Львова приїде дружина Президента Марина Порошенко.

Планується, що перша леді України виступить після участі у відкритті Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл, який збере у Львові понад 200 учасників із 36 країн світу, приїде у Городок.

Міська рада напрацьовує подальші кроки встановлення камер відеоспостереження в Городку

Як ми повідомляли, в Городку нещодавно встановлено ще декілька камер відео спостереження на вулицях міста, що закуплені Городоцькою міською радою в напрямку впровадження програми «Безпечне місто: Городок онлайн».

Розпочинається капітальний ремонт тротуару по вулиці Тараса Шевченка

Підготовку  для проведення капітального ремонту тротуару  в бруківці по вулиці Шевченка вже розпочато. Роботи проводить ТОВ «Тройдбуд», де керівником Тарас Садовяк.

Оплата проводитиметься з бюджету Городоцької міської ради.

Дорожні знаки знову встановлені

Нещодавно жителі вулиці Комарнівської висловлювали невдоволення тим, що вулицею проїжджає великий потік великогабаритного автотранспорту, створюючи для них дискомфорт. Керівництво і спеціалісти міської ради ознайомилися із ситуацією на місці, і як результат від імені міської ради керівникам ТОВ «Ельпласт-Львів»,ТОВ «Керамбуд», Львівського зерноприймального підприємства, підприємства «Бетонбуд» було надіслано листи з пропозицією організації руху великогабаритного автотранспорту  об’їзною дорогою, через село Братковичі, оминаючи вулицю Комарнівську.

А 10 серпня було встановлено і відповідні дорожні знаки. Однак, як стало відомо, два дорожні знаки зникли. На місце інциденту виїхали працівники міської ради та правоохоронці. Знаки було знайдено і встановлено.

Розпочинається капітальний ремонт дороги на вулиці Я.Мудрого

Сьогодні Генеральна підрядна організація «ТзОВ ВКП «Спортавто» розпочала капітальний ремонт міської дороги на вулиці Ярослава Мудрого у місті Городок Львівської області.

На дорозі буде облаштовано асфальто-бетонне покриття. Оплата проводитиметься з бюджету Городоцької міської ради.

До уваги платників податків! Щодо подання Таблиць даних

З метою упередження зупинки реєстрації податкових накладних платникам реального сектору економіки Городоцька ОДПІ звертає увагу платників на дотримання порядку подання Таблиць даних.

Відповідно до вимог Порядку зупинення реєстрації податкової накладної /  розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затвердженого постановою КМУ від 21.02.2018 №117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», Таблиця даних платника податку на додану вартість подається в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, за встановленою формою згідно з додатком 3 даного Порядку.

У таблиці даних платника податку зазначаються:

Роботи з ремонту обох центральних мостів через Верещицю відновлено

Як ми уже повідомляли, роботи з капітального ремонту двох центральних мостів через річку Верещицю було ненадовго припинено у зв’язку з тим, що електричні опори перебували у небезпечній близькості до території ремонтних робіт.

Як повідомив представник генерального підрядника РБП «Трансміст» нині роботи з капітального ремонту мостів відновлено у зв’язку з тим, що підрядна організація, з якою було укладено угоду, взялася за перенесення електричних опор у безпечне для робіт місце.