Запрошуємо жителів громади взяти участь у конкурсі «Громадський бюджет - 2021»

#Городоцька_громада_Громадський_бюджет_2021

Хочеш реалізувати проєкт, який зробить нашу громаду кращою?

Можливо покращити парк чи центральну площу або встановити систему відеоспостереження чи пожежної охорони, або встановити дитячий чи спортивний майданчик?

Тоді бери ініціативу у свої руки та подавай проєкт!

Хто як не ти це зробить!

Автором проєкту може бути громадянин віком від 16 років, який є жителем Городоцької громади.

Один автор може подати тільки один проєкт, зібравши необхідну кількість підписів на підтримку своєї ініціативи (щонайменше 25 осіб, які підтримують проєкт).

Цьогоріч на реалізацію проєктів передбачено 1 мільйон гривень, які поділено на великі та малі.

Малий проєкт - це пропозиція, загальна вартість реалізації якої становить до 100 000 гривень (на малі проєкти виділяється 60% загального обсягу громадського бюджету).

Великий проєкт - це пропозиція загальна вартість реалізації якої становить від 100 000 до 200 000 гривень (на великі проєкти виділяється 40% загального обсягу громадського бюджету).

На 2021 рік визначено основні напрямки проєктів:

- публічний простір, привабливість населеного пункту;

- спорт;

- навколишнє середовище.

Прийом заявок для участі у конкурсі розпочнеться 1 квітня 2021 року та триватиме 30 календарних днів.

За детальною інформацією також звертайтесь за номером телефону 0936939218.

Сподіваємося на Вашу активність, ініціативність, небайдужість та запрошуємо до участі! Ми чекаємо на Ваші проєкти та готові підтримати кожний з них!