Відбулась щовівторкова нарада з керівниками установ, організацій та відділів Городоцької міської ради

Сьогодні, 6 квітня, відбулась щовівторкова нарада під керівництвом голови Городоцької міської ради Володимира Ременяка. Участь у нараді взяли керівники установ, організацій та керівники відділів Городоцької міської ради.

 

На початку наради міський голова представив нового начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та МТД Точену Ірину Михайлівну та начальника відділу містобування та архітектури, ЖКГ та захисту довкілля Клок Вероніку Володимирівну.

 

Володимир Васильович повідомив, що рівень захворюваності на Сovid-19 залишається високим. Станом на 5 квітня підтверджено захворювання у 878 хворих, з них 42 дітей до 17 років. Продовжує хворіти понад 550 людей. З початку року госпіталізовано 79 осіб.

 

На п’ятницю заплановано чергове засідання комісії ТЕБ і НС при виконкомі Городоцької міської ради. Важливо, що курсування приміського та міжміського транспорту залежить від рішення обласної комісії ТЕБ і НС.

 

За І квартал 2021 року бюджет Городоцької територіальної громади виконано на 100%, у бюджет надійшло трішки більше 48 млн. гривень.

 

31 березня надійшли кошти з реалізації пального на території громади у розмірі 3,5 млн. гривень.

 

Найближчим часом заплановано проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення ТПВ на території ТГ.

 

У найближчій перспективі заплановано закупити автомобілі та спеціалізовану техніку для міських комунальних установ.

 

При Гуманітарному управлінні Городоцької міської ради відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня.  95 педагогічних працівників атестується на підтвердження, встановлення вищої кваліфікаційної категорії, педагогічних звань, на відповідність посаді керівника.

 

Медик вкотре нагадали, що триває вакцинація проти Covid-19. Вакцинація – це ефективний спосіб захистити себе від COVID-19. Всі зареєстровані вакцини – безпечні й ефективно формують імунітет. Вакцинуватись може кожен охочий.

 

За підсумками наради присутнім дано ряд доручень.