Відбулось чергове засідання постійної комісії з питань ЖКГ, дорожньої інфраструктури, енергетики, підприємництва

Вчора, 14 квітня, відбулось чергове засідання постійної комісії з питань ЖКГ, дорожньої інфраструктури, енергетики, підприємництва.

Загалом на засіданні розглянули 6 питань, серед яких:

1. Про внесення змін в рішення сесії від 22 грудня 2020 р. №64 «Про затвердження Програми інвестиційного розвитку Городоцької міської ради на 2021-2024 роки». Зокрема, на 2021 році заплановано капітальний ремонт даху будівлі поліклініки на майдані Гайдамаків, 23 в м.Городок.

2. Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцької міської ради Львівської області на 2021 рік.

3. Про участь в конкурсі проєктів регіонального розвитку Львівщини на 2021 рік.

4. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету на території Городоцької міської ради на 2021 рік.

5. Про зміну засновника, назви комунального підприємства «Городоцьке архітектурно-планувальне бюро» та затвердження його Статуту.

6. Про найменування нових вулиць с.Бартатів Львівської області.

Також, на комісії обговорили питання закупівлі автогрейдера з бульдозерним і грейдерним відвалами.

Депутати підтримали всі питання, які були розглянуті.