Володимир Ременяк привітав спортсменів та їхніх тренерів зі здобутими перемогами з шахів, важкої атлетики та стрільби з лука

Сьогодні, 17 червня, голова Городоцької ТГ Володимир Ременяк привітав наших спортсменів та їхніх тренерів зі здобутими перемогами та вручив їм подяки і подарунки.

«Кожен із вас у своєму виді спорту – наша гордість і приклад для багатьох, як ставити перед собою мету і наполегливо йти до перемоги», – зазначив голова Городоцької ТГ Володимир Ременяк.

Окремо він подякував тренерам Миколі Матвієнку та Володимиру Мелешко за цілеспрямовану роботу та професіоналізм, адже в перемозі спортсмена велика частка вкладу його наставника, який вміє мотивувати та налаштувати на результат свого вихованця.

Нагадаємо, наші земляки здобули перемоги з шахів, важкої атлетики та стрільби з лука.

Зокрема, Соломія Світенко стала чемпіонкою України  з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 8 років. Анастасія Грех завоювала срібло з класичних шахів та бронзу у швидких шахах.

Мирослава Виздрик здобула срібло на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед жінок в/к 81 кг.

Іван Дзядик у складі команди Львівська-1 посів перше місце у командному заліку на першому етапі кубка України зі стрільби з лука.