Анонс: 23 червня відбудуться громадські обговорення щодо зміни тарифу на маршруті №161 «Городок – Черляни»

 

Перевізник на маршруті №161 «Городок – Черляни» ФОП Н.Б.Орлік звернувся у Городоцьку міську раду з приводу наміру змінити тариф на послуги з перевезення пасажирів  на міському  автобусному маршруті загального користування №161  «АС Городок-вул.Авіаційна».

 Громадські обговорення відбудуться о 15 год. 23 червня 2021 року в залі засідань Городоцької міської ради за адресою: м.Городок, м-н Гайдамаків, 6.

Відповідний проєкт рішення буде винесено на засідання чергового міськвиконкому (подаємо нижче).

 

 

 

 

ПРОЄКТ

 

                            

УКРАЇНА

ГОРОДОЦЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №

Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів  на міському  автобусному маршруті загального користування №161  «АС Городок-вул.Авіаційна»

https://www8.city-adm.lviv.ua/icons/ecblank.gif

         Керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  «Про податок на додану вартість», наказом Міністерства транспорту України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», розглянувши звернення та економічні розрахунки  ФО-П  Орлік Н.Б. – перевізника на міському автобусному маршруті  загального користування №161 «АС-Городок – вул.Авіаційна» від 26.05.2021 вих.№1, враховуючи зростання цін на ринку паливно-мастильних матеріалів, збільшення розміру мінімальної заробітної плати, зростання цін на запасні частини, виконавчий комітет  міської ради

                                                Вирішив:

        1. Встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів на міському  автобусному  маршруті загального користування №161 «АС Городок-вул.Авіаційна»,  який  працює в режимі «маршрутне таксі»,  у розмірі 8,0 грн. за  1 поїздку.

      2. Вважати рішення виконавчого комітету від 22.11.2018  № 272 «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на  міському автобусному маршруті загального користування» таким, що втратило чинність.                                                                                                              3. Відділу  документообігу, звернень  та  організаційно-інформаційної діяльності міської ради  (О.Голобородько)  оприлюднити це рішення у засобах масової   інформації.                                            

    4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника  міського голови Л.Комнатний.

Зауваження і пропозиції щодо регуляторного документу подавати у письмовому вигляді упродовж 30 днів з дня опублікування у ЗМІ за адресою: 81500, м.Городок, майдан Гайдамаків,6. Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщені на web-сторінці  Городоцької  міської ради у розділі "Публічна інформація"  "Регуляторна політика".

 

Міський голова                                                                                                            Володимир Ременяк