Сьогодні, 12 липня, відбулось жеребкування щодо представників від громадських організацій громади для включення до складу конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора КЗ «Городоцька публічна бібліотека» Городоцької міської ради Львівської області.

За результатами проведеного жеребкування, визначено таких кандидатів від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії на посаду директора КЗ «Городоцька публічна бібліотека» Городоцької міської ради Львівської області:

- Саган Іван Іванович – член ГО «Апостольська чота»;

- Козак Мар’яна Ігорівна – член профспілкового комітету районної профспілки працівників культури;

- Либа Надія Григорівна – член Городоцького районного об’єднання «Просвіта» ім.Т.Шевченка.