На Львівщині реалізують соціальну програму компенсації витрат на сімейний відпочинок для учасників АТО/ ООС та їхніх родин

У Львівській області діє програма, яка пропонує сімейний відпочинок для учасників АТО/ООС та їхніх родин коштом обласного бюджету.

У Департаменті соціального захисту населення ЛОДА інформують, хто може скористатися програмою:

• учасники АТО (ООС), які отримали поранення або захворювання під час участі в АТО (ООС), та члени їхніх сімей (дружина та діти віком до 18 років);
  • бійці-добровольці АТО (відповідно до рішення комісії ЛОР), які проходили лікування в закладах охорони здоров'я від початку проведення АТО (ООС) та члени їхніх сімей;
  • дружини, чоловіки яких загинули в зоні АТО (ООС) або померли після повернення із зони АТО (ООС), дружини померлих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні тощо.

Цьогоріч на програму сімейного відпочинку в межах реалізації обласної Комплексної програми соціальної підтримки АТО/ООС в обласному бюджеті передбачили 1,9 млн грн. Граничний розмір компенсації - не більше 1500 грн з розрахунку на кожного члена сім'ї. Кількість днів сімейного відпочинку необмежена.

Для того, щоб скористатися послугами з сімейного відпочинку, необхідно:

1. Самостійно обрати заклад відпочинку на території Львівської області
  2. Звернутись із письмовою заявою та копіями окремих документів до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання
  3. В органі соціального захисту населення укласти тристоронній договір про компенсацію вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку.