На черговій X сесії прийнято ряд субвенцій з обласного бюджету

 

 

Сьогодні, 22 липня, відбулася чергова X сесія Городоцької міської ради восьмого скликання.

Найпершим питанням порядку денного затверджено Стратегію розвитку Городоцької територіальної громади на період 2021- 2027 років. Стратегія дозволить впевненіше рухатися вперед, особливо важливим є цей документ у напрацюванні важливого партнерства.

 

Передувала затвердженню Стратегії колосальна робота профільних спеціалістів ради, членів виконавчого комітету, депутатського корпусу, чисельні візити у населені пункти Городоцької територіальної громади, де всі, хто мав певні зауваження чи пропозиції, могли їх висловити. Представив стратегію радник міського голови Микола Щур. Ознайомитись із документом можна за посиланням.

Традиційно добрі зміни внесено в Програму інвестиційного розвитку – так, завдяки перемозі в конкурсі мікропроектів – на вісім мікропроектів вже приймаємо кошти з обласного бюджету. Це – два мікропроекти по реконструкції вуличного освітлення (в с.Мавковичі та с.Дубаневичі), а також – шість мікропроектів, спрямованих на необхідні ремонтні заходи у закладах освіти у шести різних населених пунктах! Вже невдовзі розпочнуться роботи по таких об’єктах: капремонт харчоблоку Мшанського НВК; капремонт фасаду Долинянського НВК; капремонт спортзалу Угрівського НВК; капремонт фасаду із використанням енергозберігаючих технологій ДНЗ №2; капремонт системи опалення Градівської школи; капремонт фасаду Городоцької дитячої мистецької школи. Загальна сума залучення обласних коштів на ці мікропроекти – 1 млн 672 тис. 596 грн.

Ухвалено депутатами рішення Про утворення цільового фонду Городоцької міської ради. Відповідно до Положення, фонд наповнюватимуть благодійні внески (добровільні пожертвування юридичних та фізичних осіб, організацій, установ та підприємств усіх форм власності, безповоротна фінансова допомога, інша благодійна допомога); цільові внески (кошти, перераховані юридичними та фізичними особами на виконання конкретних заходів); інші надходження, не заборонені чинним законодавством України;  залишок коштів цільового фонду на початок бюджетного періоду. Таким чином Городоцька територіальна громада планує залучати додаткові кошти на вирішення питань соціально-економічного розвитку міста та соціального захисту населення.

 

Прийнято на черговій сесії Програму «Безпечна громада на 2021-2023 роки» - на зразок попередньо діючої такої ж програми в межах м.Городка. Так, в рамках Програми плануємо розширити мережу вуличного відеоспостереження у населених пунктах громади, а також відновлення роботи несправних одиниць техніки.

Внесено зміни на сесії у комплексну Програму соціального захисту та забезпечення населення Городоцької міської ради на 2021-2024 р., про яку доповіла керівник КУ «Центр соціальних послуг» Ірина Дацко.

 

Відповідні зміни внесено і в Програму розвитку фізичної культури і спорту Городоцької міської ради на 2021-2024 р. Про актуальні зміни доповіла керівник КУ «Центр «Спорт для всіх» Вікторія Місько: так, за 95 тис.грн., що додатково виділено із загального фонду місцевого бюджету, зокрема, облаштують ще один волейбольний майданчик на центральному стадіоні у м.Городку, реалізують декотрі із пунктів проєкту-переможця Громадського бюджету – благоустрій та озеленення біля майданчику зі штучним покриттям у с.Градівка (проєкт в цілому – 100 тис.грн.), та здійснять інші заходи на розвиток спортивної установи.

 

Відповідними змінами у Програмі фінансової підтримки комунальних підприємств Городоцької міської ради на 2021-2024 роки, про які доповіла керівник сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури та захисту довкілля Леся Серевко, передбачається закупівля універсальної багатофункціональної одиниці техніки (трактора JCB) для КП «Міське комунальне господарство». Для цієї потреби приймаємо в місцевий бюджет субвенцію із обласного бюджету в розмірі 1 млн 806 тис 070 грн (нагадаємо, завдяки перемозі в обласній програмі середніх регіональних проектів).

 

Передбачили додатково кошти по 11 пунктах у Програмі розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Городоцької міської ради на 2021-2024 роки. Зокрема, передбачено 199 900 грн на поточний ремонт під’їзду до амбулаторії в с.Родатичі; 99 999 грн передбачили на поточний ремонт проїзду біля багатоквартирного житлового будинку  №111 по вул Авіаційній в м.Городок; планують очищення та промивання водостічних та дренажних мереж по вул.І.Франка та по вул.Підгір’я (25 тис.грн. та 35 тис.грн. відповідно).

 

Додаткові кошти виділено і на поточний ремонт вуличного освітлення (31 150 грн., на вул.Заводська в с.Угри, пульт керування ВО ТП 11 с.Стоділки, вул.Перемишльська в м.Городок). Поточний ремонт зовнішніх електричних мереж до багатоквартирного житлового будинку по вул.Авіаційній № 114 в м.Городок обійдеться місцевому бюджету у 47652 грн.

 

З бюджету передбачили закупівлю бруківки (75 тис.грн.) та труби (Е-2-К діам.400мм, 75 тис.грн.) для реалізації проєкту переможця Громадського бюджету (автор – о.Ігор Блащук). Увесь проєкт (Придбання матеріалів для благоустрою та озеленення прилеглої території до церкви в м.Городок вул. Авіаційна 24а) вартуватиме 200 тис.грн.

 

Назріло внесення змін і в Програмі розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху Городоцької міської ради на 2021-2024 роки. Так, додатково виділено по 49 тис.грн. на поточні ремонти доріг: на вул.В.Біласа, вул.І.Огієнка,   вул.Січових Стрільців у м.Городок,  вул.Заставської у с.Дубаневичі, вул.Садова в с.Любовичі, вул.Вигінська в с.Бартатів, вул.Шкільна та вул.Космічна в с.Братковичі, вул.В.Стуса в с.Дроздовичі.

 

Внесеними змінами до Програми розвитку земельних відносин, про які доповіла заступник голови Ірина Тирпак, додано пункти про розроблення проектів землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельних ділянок загального користування (громадські пасовища) на території с.Речичани та с.Лісновичі, а також додано пункт про розроблення детального плану території для облаштування дитячого майданчика та відпочинкової зони в м.Городок по вул.Г. Хоткевича.

 

Також на сесії прийняли субвенцію з обласного бюджету в розмірі 245 тис грн. на придбання фіброскопа (завдяки програмі проектів  місцевих ініціатив). За умовами співфінансування з місцевого бюджету на попередніх сесіях виділено 117 600 грн, також потрібно буде забезпечити ще не бюджетний внесок в розмірі 130 тис.грн. Про ці зміни в Програмі фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городоцька центральна лікарня» Городоцької міської ради Львівської області на 2021-2024 р.» доповіла очільник фінансового управління Ірина Турковська.

 

Ухвалено на черговій сесії кадрові зміни: заступником міського голови призначений Микола Щур (кількісно штат ради громади не збільшується – до сьогодні М.Щур працював радником міського голови). На час відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами старости сіл Долиняни, Вовчухи та Годвишня Мар’яни Ікавої, тимчасово виконувати обов’язки сесія затвердила Юлію Сало.

 

Після ухвалення ще ряду актуальних для міської господарки питань, розглянуто та прийнято рішення по земельних питаннях – на звернення мешканців та підприємців громади.

Усі рішення, ухвалені сесією, після їх підписання міським головою Городоцької територіальної громади Володимиром Ременяком, будуть опубліковані на офіційному інтернет-сайті Городоцької міської ради у розділі Публічна інформація. Відеоперебіг сьогоднішньої сесії – уже на youtube-каналі Городоцької міської ради та на офіційному сайті.