Городоцьким відділом Пустомитівської окружної прокуратури скеровано до Городоцького районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні

За процесуального керівництва Городоцького відділу Пустомитівської окружної прокуратури скеровано до Городоцького районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно жителя Городоччини, який в травні цього року самовільно зайняв  земельну ділянку сільськогосподарського призначення в одному із сіл місцевої об’єднаної територіальної громади площею 44,4927 га, шляхом посіву сільськогосподарської культури – кукурудзи, чим спричинив державі збитків на суму 125,870 тис. грн. Вказані збитки під час досудового розслідування відшкодовано у повному обсязі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.