Відбулась XI сесія Городоцької міської ради VIII скликання

Сьогодні, 20 серпня, відбулась урочиста сесія Городоцької міської ради восьмого скликання, присвячена 30-тій річниці відновлення Незалежності України.

З вітальним словом до присутніх звернулися Савка Микола Володимирович та Дунас Омелян Михайлович.

За вагомий внесок у розвиток української державності, патріотизм та з нагоди 30-річчя з Дня Незалежності України голова Городоцької громади Володимир Ременяк вручив пам'ятні медалі громадським діячам, управлінцям, медикам, освітянам, військовим, підприємцям, волонтерам.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто долучився до творення незалежності України.

Присутні переглянули документальний короткометражний фільм "Городоччина: дорога до Незалежности", який підготувало Гуманітарне управління Городоцької міської ради. 

Опісля розпочалась 11 сесія Городоцької міської ради восьмого скликання.

Депутати розглянули та винесли позитивне рішення з 24 питань. Зокрема:

- Затвердили "Програми на утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування";

- Підтримали рішення про виділення коштів на поточний середній ремонт автодороги загального користування державного значення М-11 Львів-Шегині на ділянці км 23+539 - км 23+806;

- Внесли ряд змін в Програму інвестиційного розвитку, Програму електронна громада, Програму житлово-комунального господарства, Програму соціального захисту та ряд інших;

- Позитивні рішення прийнято щодо затвердження експертної оцінки об'єктів комунальної власності;

- Розглянули ряд земельних питань, зокрема: надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою; надання дозволу на розробку детального плану території; надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок; погодження надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок. 

А також на офіційному сайті у відповідному розділі вже завантажено відеофайли сесії – нагадуємо, на кожній сесії ведеться відеофіксація для прозорості роботи ради.

Усі рішення, прийняті на черговій сесії, після їх опрацювання та підписання міським головою Володимиром Ременяком будуть опубліковані на офіційному інтернет-сайті у відповідному розділі http://horodok-rada.gov.ua/taxonomy/term/70.

За посиланням http://horodok-rada.gov.ua/video можна подивитись відео чергової XI та попередніх сесій восьмого скликання.