ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі робіт по об’єкту «Технічна документація з виготовлення нормативної грошової оцінки земель м.Городок Львівської області», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі робіт по обєкту «Технічна документація з виготовлення нормативної грошової оцінки земель м.Городок Львівської області»,розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Городоцька міська рада Львівської області

Місцезнаходження: 81500, Львівська обл., м. Городок, майд. Гайдамаків, буд. 6.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 26269892.

Категорія: відповідно до пункту 1 частини 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Технічна документація з виготовлення нормативної грошової оцінки земель м.Городок Львівської області

71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Вид процедури закупівлі: Відкриті торги.

Ідентифікатор процедури закупівлі:UA-2021-08-02-010946-b

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі здійснювався методом порівняння ринкових цін. Тендерним комітетом здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни, що міститься в електронній системі закупівель “ProZorro”, а також шляхом запиту комерційних пропозицій від перспективних надавачів відповідних послуг. по об’єкту «Технічна документація з виготовлення нормативної грошової оцінки земель м.Городок Львівської області», та становить 190000,00 грн.

Розмір бюджетного призначення: 190 000,00 грн. згідно з Рішенням Городоцької міської ради №1454 від 27.05.2021.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі Технічна документація з виготовлення нормативної грошової оцінки земель м.Городок Львівської області визначені під час розробки та затвердження тендерної документації тендерним комітетом.

1.Підстава для надання послуг: Рішення сесії Городоцької міської ради від 27.05.2021р. №1454

2. Характеристика об’єкта:

2.1) місце розташування населеного пункту над річкою Верещицею, лівою притокою Дністра, за 25 км від Львова

2.2) площа населених пунктів: 781,46 га

3. Замовник проекту: Городоцька міська рада Львівської області

4. Вихідні дані (надає замовник):

4.1) матеріали попередньої нормативної грошової оцінки земель населеного пункту в повному обсязі.

Збір вихідних даних для розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки здійснюється Замовником спільно з Виконавцем робіт, співпрацюючи із службами, організаціями та установами, які зберігають документи та матеріали, що є вихідними даними. Інші вихідні дані, які необхідні для виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м.Городок Львівської області: надаються замовником лише за їх наявності.

5. Документи і матеріали, що повинні бути представлені за результатами виконаних робіт:

5.1) технічна документація (пояснювальна записка) з нормативної грошової оцінки земель м.Городок Львівської області: виготовляється на паперових носіях у трьох примірниках (один примірник – у Державний фонд документації із землеустрою, керуючись ст.20 Закону України „Про оцінку земель”);

5.2) графічні матеріали надаються в паперовому вигляді (один примірник – у Державний фонд документації із землеустрою, керуючись ст.20 Закону України „Про оцінку земель”)

5.3) повний пакет технічної документації та графічних матеріалів з нормативної грошової оцінки надаються Замовнику також в електронному вигляді на цифрових носіях.

6. Додаткові умови:

Супровід і захист своєї роботи здійснюють самостійно до досягнення результату і надання послуги в повному обсязі.

Послуги, супутні для досягнення остаточної мети виконання замовлення, окремо не сплачуються Замовником, а входять у запропоновану вартість.

У разі внесення змін до законодавчих та нормативно-правових актів, Виконавець

зобов’язаний привести весь комплект документації у відповідність до внесених змін.