ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі робіт по об’єкту «Реконструкція спортивного майданчика з влаштуванням штучного покриття в с.Мшана Львівської області», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі робіт по обєкту «Реконструкція спортивного майданчика з влаштуванням штучного покриття в с.Мшана Львівської області»,розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Городоцька міська рада Львівської області

Місцезнаходження: 81500, Львівська обл., м. Городок, майд. Гайдамаків, буд. 6.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 26269892.

Категорія: відповідно до пункту 1 частини 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

45454000-4 — Реконструкція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

Вид процедури закупівлі: Відкриті торги.

Ідентифікатор процедури закупівлі:UA-2021-08-19-011644-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до Експертного звіту від 17.06.2021р. №17/414-06/21/А, виданий ТзОВ «ПЕРША ПРИВАТНА ЕКСПЕРТИЗА» на проектну документацію по об’єкту «Реконструкція спортивного майданчика з влаштуванням штучного покриття в с.Мшана Львівської області»  та становить 1 805 347,00 грн.

Розмір бюджетного призначення:на 2021р. - 1000000,00 грн. згідно з Рішенням Городоцької міської ради №444 від 25.02.2021.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін виконання робіт з дати укладання договору по 31 грудня 2022 р. Технічні характеристики предмета закупівлі зазначено згідно проектно – кошторисній документації виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням норм чинного законодавства. Необхідні технічні характеристики предмета закупівлі передбачені в Тендернійдокументації а також проектом договору передбачено, що роботи повинні виконуватися Виконавцем належної якості та відповідно до норм чинного законодавства України.