Як подати звіт за формою 3-ПН через електронний кабінет роботодавця? – інформує Центр зайнятості

 

 

Пропонуємо увазі працедавців 5 кроків для швидкого подання звіту З-ПН через електронний сервіс Державна служба зайнятості – електронний кабінет роботодавця:

1. Зареєструвати електронний кабінет роботодавця (далі – ЕКР), інструкція за посиланням: http://www.dcz.gov.ua/sites/all/modules/custom/divilon_cabinet/build/DCZWORK_UG_(CabRegistrationWeb).pdf

2. Після реєстрації синхронізувати дані ЕКР з базою даних центру зайнятості вашого регіону. Для цього необхідно надати консультанту роботодавця з центру зайнятості ваш логін і пароль, які будуть внесені у дані вашого підприємства в електронній базі даних Державної служби зайнятості.

3. Щоб створити звіт оберіть вкладку «Взаємодія зі службою зайнятості» в меню Електронного кабінету, далі – «3-ПН» та створіть звіт 3-ПН (див. малюнок 1).

4. Оберіть із довідника центр зайнятості, до якого плануєте подати вакансію, наприклад Львівський міський центр зайнятості (див. малюнок 2).

5. Виповніть усі вікна, зазначивши професію/посаду, кількість вакансій, розмір заробітної плати, місце проведення робіт. Позначте галочкою рядок «Наявність коментарів у додатку». Заповніть усі вікна додатку, особливо ті, де відсутні довідники (завдання та обов’язки, опис робіт, коментарі).

Щоб додати вакансії за іншими посадами, натисніть «Додати рядок» та повторіть попередні операції.

 

Фахівці служби зайнятості оперативно отримають інформацію про свіжі вакансії та сприятимуть у підборі персоналу, враховуючи ваші вимоги.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг роботодавцям просимо звертатися до відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Городоцької районної філії Львівського обласного центру зайнятості за адресою: м.Городок, вул..Львівська, 38 в та за тел..(231)32358