"Он Сайт Компані ЮЕЙ" оголошує про вакансію керівника виробництва

 

Нещодавно на офіційних інтернет-ресурсах Городоцької територіальної громади ми писали про гарні перспективи для нашого краю: налагодження у Городку виробництва біокабін та санітарних контейнерів компанією з данськими інвестиціями.

Відтак, отримали чимало зацікавлених відгуків від мешканців громади стосовно можливості працевлаштування у компанії "Он Сайт Компані ЮЕЙ".

Свою діяльність у м.Городку компанія планує розпочати вже у листопаді 2021 року, тому над кадровим забезпеченням насправді працює вже сьогодні.

Так, інформуємо про наявність вакансії керівника виробництва. Кваліфікаційні вимоги - у  прикріпленому файлі (виклад – англійською мовою). Резюме надсилати на електронну адресу azs@j-l.com.ua

Про наявність вакансій та вимоги до робітничих професій проінформуємо згодом!

 

Довідково:

 Компанія «Он Сайт Компані ЮЕЙ», засновником якої є данський інвестор "ScanvognA/S", планує налагодити у Городку виробництво біокабін та санітарних контейнерів. На нещодавній зустрічі з керівниками "ScanvognA/S" Андерсом Хорнебо, ТОВ «Он Сайт Компані ЮЕЙ» Андрієм Сеником та ПП "Тектум-Буд" Володимиром Калапузяком, голова Городоцької громади Володимир Ременяк задекларував готовність до співпраці та сприяння у проходженні процедур дозвільного характеру. " Наша громада розташована територіально вигідно, забезпечена кваліфікованими кадрами, динамічно розвивається, тому є привабливою для бізнесу. Ми зацікавлені у розвитку територій, тому запрошуємо інвесторів до злагодженого діалогу та співпраці", - зазначив під час зустрічі очільник громади. Зі слів Андерса Хорнебо, діяльність заплановано розпочати у листопаді 2021 року на базі виробничо-складського приміщення ПП "Тектум-Буд". Готову продукцію експортуватимуть до Німеччини. Відповідно до потреб, до виробництва буде залучено від 40 до 100 працівників.