Відбулося чергове засідання оргкомітету з відзначення Дня міста Городка 2021

Голова Городоцької громади Володимир Ременяк сьогодні провів засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення Дня міста Городка – 2021.

Нагадаємо, свято відбудеться вже у найближчий вікенд, 18-19 вересня!

Під час зустрічі між членами оргкомітету, а також заступниками голови, представниками комунальних служб остаточно розподілено обов’язки, дано ряд доручень, визначено межі відповідальності за технічні та організаційні моменти.

 

Як ми зазначали раніше, на святі відзначення 808 річниці від першої літописної згадки про Городок будуть партнери з європейських міст-побратимів та інші поважні гості; визначено городківчан, які будуть нагороджені у різних номінаціях; погоджено концертну програму та спортивні заходи; напрацьовано логістику перебування гостей та артистів; складено перелік наповнення промоційного пакунка від Городка, окреслено необхідні напрацювання щодо автентичних сувенірів та промоційних буклетів на майбутні заходи у місті.

 

Чекаємо Вас на святі Городка та нагадуємо програму святкувань!

 

У суботу, 18 вересня у КУ «Центр «Спорт для всіх» у Старому парку відбудеться шаховий турнір, початок о 10 год. (потрібна попередня реєстрація).

О 20 год. – показ фільмів: «Незламні» (ГО «Апостольська Чота») та інші.

У неділю, 19 вересня: з 16 год. у Старому парку – дитяча розважальна програма, показові виступи з Aikido Yoshinkan. Також з 16 год - екскурсія містом для всіх охочих, проведе Галина Вилійка-Ждан.

Офіційне відкриття свята, урочиста частина, молитва – з 17 год.

Концертну програму розпочне гурт VENTUM. Вона поєднає класику та суперсучасність, для присутніх на святі виступлять хедлайнери: Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» (45 осіб!) та хіп-хоп виконавець ХАС.

 Для тих, хто після концерту ще буде повен сил та енергії – з 21:00 год. – танцювальна вечірка