Відбулось чергове засідання виконкому

 

Сьогодні, 16 вересня, голова Городоцької територіальної громади Володимир Ременяк провів  чергове засідання виконавчого комітету, на якому опрацьовано та прийнято рішення по 30 питаннях порядку денного.

Зокрема, на нинішньому виконкомі прийнято ряд процедурних рішень для безперебійного функціонування комісій ради. Також утворено комісію з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення, своєчасної та повноти сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.  Про доцільність створення такої комісії доповіла начальник відділу доходів фінансового управління Городоцької міської ради Галина Мартин. Комісія є дорадчим органом і одним із її завдань є координація роботи у напрямку погашення заборгованостей до бюджету громади. Таким чином комісія і стимулює бізнес до чесної та відкритої роботи, і допоможе повернути у бюджет кошти, які він недоотримує.

До складу увійшли:          голова комісії, перший заступник міського голови Любомир Комнатний, заступник голови комісії – начальник відділу доходів фінуправління Галина Мартин, секретар комісії – головний спеціаліст відділу доходів фінуправління Іван Мєскало, члени комісії: начальник сервісного центру № 12 м.Городок ОУПФУ Львівської області Лариса Семоненко, директор Городоцької районної філії Львівського обласного центру зайнятості Вікторія Герасимчук, начальник відділу земельних відносин Володимир Жук, завідувач юридичного сектору Микола Несімко, в.о.начальника відділу  забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Львівської РДА Василь Спесівов, головний спеціаліст відділу доходів фінансового управління Іван Качмар, головний державний інспектор управління держпраці у Львівській області Оксана Кокотко, старший державний ревізор - інспектор Городоцького відділу податків і зборів та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Львівській області Іван Чопко.

Використовуючи кошти обласного бюджету, призначено соціальні виплати відповідно до заходів Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки (доповіла керівник КУ «Центр надання соціальних послуг» Ірина Дацко).

Про стан готовності до зимового періоду 2021-2022 років звітували очільники комунальних підприємств, очільники освітніх та медичних організацій.

Принагідно керівник гуманітарного управління Ігор Яскевич відповів на запитання старост сіл, членів виконкому – щодо логістики доїзду учнів у навчальні заклади, харчування у школах, стану із епідситуацією COVID-19, тощо.

На засіданні міськвиконкому прийнято ряд рішень про надання дозволів на видалення аварійних дерев у с.Побережне та у с.Черлянське передмістя; а також – рішення на заяви мешканців та підприємців громади (про розміщення зовнішньої реклами, розміщення дитячих атракціонів на святкуванні Дня міста Городка, оформлення документів про приватну власність, тощо). Окремими рішеннями впорядковано квартирну чергу; надано матеріальні допомоги мешканцям громади, котрі потребують коштів на лікування важких недуг, тощо.

На завершення засідання члени виконкому прийняли рішення Про підтримку звернення Правління Асоціації міст України щодо забезпечення початку та сталого проходження опалювального сезону 2021/2022 років.