Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов відвідав об’єкт за Програмою "Велике будівництво" - школу у с.Братковичі

Сьогодні об’єкт програми «Велике будівництво» у Городоцькій тергромаді – будівництво школи у Братковичах – відвідав міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов. Стан справ із будівництвом об’єкта окреслили голова Городоцької територіальної громади Володимир Ременяк та керівник гуманітарного управління Ігор Яскевич.

Роботи з будівництва загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня в с.Братковичі зараз йдуть особливо інтенсивно, добудувати об’єкт планують вже у 2021 році. Лише цьогоріч на цей об’єкт сумарно із державного та місцевого бюджетів виділено 49 млн грн.

Зокрема, вже ведуться штукатурні роботи, облаштування коридорних приміщень і санвузлів плиткою, утеплення фасаду, влаштування внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, здійснюється благоустрій території.

У новозбудованій школі навчатимуться 180 дітей.