Надзвичайників 15 ДПРЧ ДСНС привітали із Днем рятувальника України

 

17 вересня в Україні відзначаємо День рятувальника! З цієї нагоди вітаємо наших мужніх та відважних хлопців та дівчат – представників важливої професії, рятувальників 15-ої Державної пожежно-рятувальної частини Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Щиро зичимо міцного здоров’я, витривалості, чіткості та злагодженості в роботі, бажаємо добра, достатку та Божого благословення вам та вашим родинам!

 

 З нагоди відзначення Дня рятувальника сьогодні наших рятувальників вітали начальник Львівського районного Управління ДСНС України у Львівській області Олег Горохівський, начальник 15 ДПРЧ Андрій Саган, військовий капелан, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці о.Михайло Греділь, перший заступник голови Городоцької громади Любомир Комнатний, голова Великолюбінської громади Йосиф Фабрига, ветеран служби Володимир Гвардєєв.

 

Слід сказати, Городоцька міська рада має за честь повсякчас допомагати тим, хто стоїть на сторожі нашого життя та здоров’я. Цьогоріч також відповідно до прийнятої на сесії галузевої Програми, з місцевого бюджету виділено кошти на повсякденні витрати вогнеборців.

На сьогоднішньому святі перший заступник голови Городоцької громади Любомир Комнатний також нагородив грамотами за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм , самовіддану працю та з нагоди Дня рятівника командирів відділення 15Державної пожежно-рятувальної частини  Андрія  Федика та Юрія Грициняка.

Олег Горохівський висловив вдячність за постійну допомогу ради та вручив Любомиру Комнатному подяку за співпрацю на ім’я Володимира Ременяка, а також відзначив подяками Йосифа Фабригу та о.Михайла Греділя.

 

Під завісу урочистостей Володимир Гвардєєв, вітаючи вогнеборців, слушно зауважив: ліквідовуючи небезпечні ситуації на роботі, ви повинні завжди бути на сторожі не лише життів людей, котрі потрапили в біду, а й ретельно берегти свої власні життя. Адже ви, безумовно, потрібні державі, але й не менш потрібні своїм родинам, сім’ям, дітям, які біжать у ваші обійми після робочого дня…

Отець Михайло з Божим благословення на щасливу працю окропив свяченою водою усіх присутніх та спецавтомобілі надзвичайників.