Городоцький НВК №5 отримає майже мільйон гривень державної субвенції в межах проєкту «Спроможна школа для кращих результатів». У співфінансуванні із місцевими бюджетами плануємо здійснити капремонт шкільного спортзалу

 

Школа стала одною із 20-ти на Львівщині, яка отримає субвенцію з держбюджету у рамках проєкту Урядової програми. Так, обсяг субвенції на  Городоцький опорний заклад загальної середньої освіти № 5 I—III ступенів Городоцької міської ради Львівської області складе 995, 4 тис.грн. За ці кошти планують здійснити капітальний ремонт спортивного залу школи (загальна вартість об'єкта - близько півтори мільйони гривень, залучатиметься співфінансування із місцевих бюджетів).

За словами керівника гуманітарного управління Городоцької міської ради Ігора Яскевича, до участі у проєкті велася ретельна покрокова підготовка, відтак, на сьогодні вже маємо всі необхідні експертизи та оголошений тендер на проведення робіт.

Відомо, що на фінансування проєктів претендували опорні школи та інші школи, у яких здобувають освіту не менше 350 учнів.