Додатково поточним ремонтом охоплять десять вулиць

В межах Програми розвитку мережі автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху Городоцької міської ради на 2021-2024 роки цьогоріч на території Городоцької громади виконано вже чимало робіт.

Зокрема, сучасним методом ямкового ремонту – з використанням німецької установки «Матпатчер» здійснено поточний ремонт міських доріг на вулицях Івасюка, Лисенка, Вишенського, Я.Мудрого, Г. Кірпи, Б.Лепкого, І.Франка, А.Шептицького, а також вулиць у с.Черлянське Передмістя (8 Березня) та с.Братковичі (Весела, Шкільна, Космічна).

Виконано ремонт доріг у Галичанах, Дроздовичах, Бартатові, Градівці, Милятині, Добрянах, Барі, Тучапах, Побережному, Черлянах, Черлянському Передмісті, Речичанах, Мшані, Дубаневичах, Родатичах, Шоломиничах, В.Калинці та Керниці. 

На вул.Зарицького у Городку, де вже прокладено водопровід, після введення об’єкта в експлуатацію можна буде приступати до відновлення дорожнього покриття. А по вул.Вергуна, вул.Довбуша, де проводились роботи з облаштування побутової каналізації, після введення у експлуатацію та передачі на обслуговування Городоцького ВКГ, будуть проведені роботи з підсипки щебеневим матеріалом.

На вул.Павлика виконано роботи з асфальтобетонного покриття.

Сьогодні розпочато ремонт на вул.Підгай у м.Городку.

Додатково заплановано оновити вулично-дорожню мережу поточним ремонтом (щебінь) такі вулиці міста Городка як: 

В.Біласа, 

І.Огієнка, 

Нова, 

Садова, 

П.Дорошенка,

П.Сагайдачного,

М.Кривоноса, 

М.Чурай, 

С.Бандери, 

Данилишина,

Зелена в с.Бартатів,

Франка в с.Заверешиця,

грейдерне профілювання по вул.Підгір'я.

Тривають роботи з облаштування тротуарів по вул.Артищівській, а також капремонт та брукування вул. Нижні Пасіки в Городку. 

Рухаємось далі...