Повідомляння про оприлюднення проекту детального плану території земельної ділянки щодо відведення її для обслуговування водозабору «Керниця» на території Керницької сільської ради

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту детального плану території земельної ділянки щодо відведення її для обслуговування водозабору «Керниця» на території Керницької сільської ради Львівського району Львівської області та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

З 8 жовтня по 8 листопада 2021 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваного детального плану території.

Підстава розроблення – розпорядження № 564 Городоцької районної державної адміністрації від 03.12.2019 року.

Замовником детального плану території є: Городоцька районна державна адміністрація.

Розробником проекту є: ФОП  М. Лопушанський.

Із проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в будівлі Городоцької міської ради  в м. Городок з 8 жовтня по 8 листопада 2021 року пн-пт з 10-00 по 16-00 за адресою: м. Городок, м-н Гайдамаків, 6 та на вебсайті  http://horodok-rada.gov.ua/.  Контактна особа Клок Вероніка Володимирівна (начальник відділу містобудування та архітектури, ЖКГ та захисту довкілля), ел. пошта: architect-gorodok@ukr.net.

Громадські слухання проекту ДПТ відбудуться 9 листопада 2021 року за адресою м. Городок м-н Гайдамаків, 6 (будівля Городоцької міської ради, приміщення актового залу) о 14.30 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 6 вересня 2021 року включно до Городоцької міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції  громадськості  до звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території подаються у письмовій формі до Городоцької міської ради у вказаний строк.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

*газети чи виходу оголошення на сайті