Відбулась XІІІ позачергова сесія Городоцької міської ради VIII скликання

Сьогодні, 12 жовтня, в актовій залі Городоцької міської ради відбулась позачергова ХІІІ сесія Городоцької міської ради восьмого скликання.

Нагальність скликати позачергову сесію була викликана необхідністю затвердження протоколу про результати електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації – об’єкт незавершеного будівництва площею 5033,3 м.кв. за адресою: Львівська область, Городоцький район, м.Городок, вул.Чорновола,18.

Окрім цього, відповідно до порядку денного депутати розглянули і прийняли рішення, що стосуються внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городоцька центральна лікарня» Городоцької міської ради Львівської області на 2021-2024 роки та Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху Городоцької міської ради на 2021-2024 роки.

У питанні «Різне» голова громади Володимир Ременяк проінформував стосовно ряду актуальних питань:

1. Городоцькою міською радою надіслано лист голові комісії ТЕБ і НС Львівської області стосовно безпеки постачання природного газу. На сьогодні виникла складна ситуація, пов’язана з відсутністю та неможливістю проведення закупівлі природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 років (ринкова ціна природного газу складає понад 35 тисяч гривень за 1000 м.куб.), що може спричинити виникнення особливих економічних і соціальних обставин з ознаками надзвичайної ситуації, існує загроза неможливості надання послуг закладами охорони здоров’я та призупинення навчального процесу у закладах освіти.

Вчора на обласній комісії ТЕБ і НС розглянули вище вказану ситуацію та попередньо кваліфікували її як надзвичайну ситуацію техногенного характеру регіонального рівня.  

На завтра заплановано засідання комісії ТЕБ і НС при виконкомі Городоцької міської ради.

2. Львівське МКП «Львівводоканал» надіслано лист щодо забезпечення мешканців зони депресійної лійки водою, зокрема сіл Заверешиця, Повітно, Артищів, Мавковичі та Керниця. Відповідно до рішення Львівської міської ради від 24 вересня 2021 року №823, починаючи з 1 листопада 2021 року мешканці даних населених пунктів зобов’язані здійснювати оплату послуг централізованого водопостачання згідно з вимогами чинного законодавства як споживачі цих послуг.

3. 14 жовтня заплановано ряд заходів, зокрема:

10:00 год, на вул.Січових Стрільців у м.Городку відбудеться відкриття та освячення Алеї Пам’яті (від храму Турковицької ікони матері Божої до міського кладовища у м.Городка);

12:00 год – Літургія у каплиці на вул.Заставській м.Городок;

13:10 год – урочиста хода до Меморіального хреста, загиблим учасникам УПА на вул.Заставській м.Городок.

На офіційному сайті громади у відповідному розділі вже завантажено відеофайли сесії.