У Мшані встановили національний рекорд у номінації "Найбільша кількість вишивок на будівельних матеріалах"

Сьогодні, 14 жовтня, у Мшанському центрі дозвілля та надання культурних послуг встановлено національний рекорд у номінації "Найбільша кількість вишивок на будівельних матеріалах".

Авторський проєкт "З глибини віків у вишиванці наша доля" було подано на досягнення Національного рекорду України.

Мшанці створили на будівельній сітці взори різних регіонів України: 24 областей та республіки Крим.

Оформлено 25 масштабних полотен розміром 90 на 90 см, які розповідають про багатство традицій, пов'язаних із українською вишивкою.

Національний рекорд - це результат старань багатьох небайдужих, ініціативних та креативних людей.

Зафіксував рекорд представник Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський.