Верховна Рада підтримала законопроєкт про зміну місця реєстрації онлайн

Зовсім скоро українці зможуть змінити місце реєстрації онлайн та забути про черги, паперові довідки, спілкування з чиновниками, а чоловікам для цього не доведеться ходити у військкомати. "За" проголосувало 238 депутатів.

Що тепер?

Скасується штамп та паперова довідка про місце реєстрації до ID-картки

Територіальні громади будуть вести реєстри виключно в електронному форматі

Оформлювати пенсію, документи чи отримувати медичну допомогу можна буде, не прив’язуючись до місця реєстрації

Також місце реєстрації не даватиме людині право власності на житло, а лише повідомлятиме державу, де ви проживаєте.

Зараз послуга працює в 7 містах в експериментальному форматі і зовсім скоро стане доступною для всіх.

Продовжуємо робити державу зручною для українців.

Деталі: https://bit.ly/3wjotFk

Проєкт реалізовується Програма EGAP Фонд Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії, а також за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швеції і Академії електронного урядування Естонії в рамках проєкту EU4DigitalUA: Інтероперабельність, е-послуги та кібербезпека». За співпраці Міністерства цифрової трансформації України та Комітет цифрової трансформації з МВС України, Державна міграційна служба України, Міністерство оборони України та Міністерство юстиції України.