Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території земельної ділянки для підготовки лотів до проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди на них разом із водними об’єктами, що на них розташовані

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту детального плану території земельної ділянки для підготовки лотів до проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди на них разом із водними об’єктами, що на них розташовані, земельну ділянку для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), що .розташована: Львівська обл., Городоцький р-н, с. Мавковичі (.в межах населеного пункту), орієнтовною площею 1,000 га разом із водним об’єктом (ставком) площею 0,1109 га.

З 12 листопада по 12 грудня 2021 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваного детального плану території.

Підстава розроблення – рішення № 1795 Керницької сільської ради від 07.09.2020 року.

Замовником детального плану території є: Керницька сільська рада.

Розробником проекту є: ФОП М.Лопушанський.

Із проектом містобудівної документації можна ознайомитись в будівлі Городоцької міської ради в м. Городок з 12 листопада по 12 грудня 2021 року пн-пт з 10-00 по 16-00 за адресою: м.Городок, м-н Гайдамаків, 6 та на вебсайті http://horodok-rada.gov.ua/. Контактна особа Клок Вероніка Володимирівна (начальник відділу містобудування та архітектури, ЖКГ та захисту довкілля), ел. пошта: architect-gorodok@ukr.net.

Громадські слухання проекту ДПТ відбудуться 9 грудня 2021 року за адресою м.Городок м-н Гайдамаків, 6 (будівля Городоцької міської ради, приміщення актового залу) о 14.30 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 13 грудня 2021 року включно до Городоцької міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.