Обласна рада дофінансувала проєкт "Капітальний ремонт фасаду з впровадженням енергозберігаючих технологій Городоцького ЗДО №2 (ясла-садок) «Калинонька» (пусковий у 2021 році)"

Сьогодні, 16 листопада, Львівська обласна рада ухвалила рішення про дофінансування на 40,5 млн грн Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення як складової Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2021 – 2023 роки.

Фінансовий ресурс скерували зокрема і на дофінансування капітального ремонту фасаду з впровадженням енергозберігаючих технологій Городоцького ЗДО №2 (ясла-садок) «Калинонька» (пусковий у 2021 році).

В ухваленому рішенні не йдеться про включення нових об’єктів у Програму, а має місце додаткове фінансування об’єктів, де динамічно виконуються роботи.