Повідомляння про оприлюднення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування кварталу індивідуальної забудови в с.Мшана

Городоцька міська  радаповідомляє про оприлюднення детального плану територіїземельноїділянки для будівництва та обслуговування кварталу індивідуальної забудови в  с.Мшана Городоцької міської ради Львівського району Львівської  області та звіту про йогостратегічнуекологічнуоцінку.

З 17 листопада по 17 грудня2021 року триватимегромадськеобговореннящодоврахуваннягромадськихінтересівпід час розробленнявищеназваного детального плану території.

Підстава розроблення – рішення Городоцької міської ради № 1091 від 22.04.2021р.

Замовником детального плану території є: Городоцька міська рада.

Розробником проекту є: КП «Городоцьке архітектурно – планувальне бюро».

Із проектом містобудівноїдокументації та звітом про стратегічнуекологічнуоцінкуможнаознайомитись в приміщенніГородоцької міської ради з 17 листопада по 17 грудня 2021 року пн.-пт. З 9-00 по 17-00 за адресою: м. Городок, майдан Гайдамаків, 6 та на вебсайтіhttps://horodok-rada.gou.ua/

Контактна особа: Клок Вероніка– начальник відділу містобудування та архітектури, ЖКГ та захисту довкілля Городоцької міської ради, ел. пошта: architect-gorodok@ukr.net.

Контактний номер телефону- (03231) 3-18-92

Громадські слухання проекту ДПТ відбудуться17 листопада 2021 року за адресою м.Городок, майдан Гайдамаків, 6 о 15.00 год.

Письмовізауваження та пропозиціїдопроекту детального плану територіїможнаподавати до 17 грудна 2021року включно до Городоцької міської ради. Пропозиції та зауваженнягромадськостімають бути обґрунтовані, а такожміститипосилання на положеннявідповіднихзаконодавчих та інших нормативно-правовихактів, державнихстандартів, норм і правил.

Пропозиціїгромадськості до звіту про стратегічнуекологічнуоцінку детального плану територіїподаються у письмовійформі до Городоцької міської  ради у вказаний строк.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.