Для потреб комунального господарства придбали нову техніку

Для комунального підприємства «Міське комунальне господарство» придбали потужну деревоподрібнюючу машину РМ 160 ТК (навісна на трактор, кутова).

Подрібнює машина деревину дуже швидко і якісно.

При цьому економляться не тільки витрати на транспортування деревини, а й можна використовувати подрібнене дерево для опалення приміщень, декорування паркової зони, для виготовлення компосту тощо.

Серед технічних переваг даної машини:

- велика продуктивність – до 10,0 куб.м/год (6 тонн/год), в залежності від типу подрібнювального матеріалу;

- великі об’єми подрібнювальних відходів деревини в діаметрі до 160 мм, шириною до 240 мм, будь-якої довжини;

- наявність механізму подачі сировини в робочу зону машини;

- можливість гідравлічного регулювання розмірів фракції щепи на виході від 10 до 30 мм.

Кошти на придбання цієї техніки виділила міська рада і безумовно вони швидко окупляться міській громаді.

«Простіше подрібнити деревину на місці і завантажити її на одну вантажівку, а ніж транспортувати зрізані гілки декілька раз», - розповідає керівник комунального підприємства «Міське комунальне господарство» Василь Марциняк.

Переслати