З 1 грудня 2021 року на території Городоцької громади працюватиме Центр (відділ) надання адміністративних послуг Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпека

Раді повідомити, що відсьогодні, 1 грудня 2021 року, на території Городоцької громади працюватиме Центр (відділ) надання адміністративних послуг Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпека.

Центр знаходитиметься за адресою: Львівська область, м.Городок, вул.Львівська, 659-А/2 (на території ТзОВ «Логістична компанія Захід-Ресурс»).

Даний Центр видає дозволи на перевезення вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні.

Передбачається, що в результаті сплати податків бюджет громади щорічно поповнюватиметься на суму більше ніж 10 млн грн.

Володимир Ременяк Lyubomyr Komnatnyj