Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації

Городоцька міська рада  повідомляє про оприлюднення заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної  оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ФОП Скомаровської О. В. в межах території Городоцької міської ради Львівського району Львівської області (землі колишнього військового аеродрому).

Громадське  обговорення вищевказаної заяви буде проводитись з 13 січня 2022 року по 27 січня 2022 року.

Пропозиції  громадськостіподаються у вказаний строк у письмовій формі до Городоцької міської ради:

81500 Львівська область, м. Городок, м-н Гайдамаків, 6.

Офіційний веб-сайт: http://horodok-rada.gov.ua/

Адреса електронної пошти:   gorodok_mr_lv@ukr.net