Рішення №17 від 20 січня 2022 року "Про затвердження вартості послуг КП «Міське комунальне господарство» на виготовлення свідоцтва та дублікату свідоцтва про право власності на квартиру (будинок)"

Розглянувши заяву та розрахунки  КП «Міське комунальне господарство» від 17.01.2022р. №14, щодо встановлення  вартості послуг, які надаються КП «Міське комунальне господарство» на оформлення свідоцтва про право власності на квартиру (будинок) та оформлення дублікату свідоцтва про право власності на квартиру (будинок), керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»,  виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Встановити вартість послуг, які надаються КП «Міське комунальне господарство»:

1.1  оформлення свідоцтва про право власності на квартиру (будинок) – 413,48грн.;

1.2 оформлення свідоцтва про право власності на квартиру (будинок), виконане впродовж трьох днів – 826,96грн.;

1.3 оформлення дублікату свідоцтва про право власності на квартиру (будинок) – 394,30грн.;

1.4 оформлення дублікату свідоцтва про право власності на квартиру (будинок), виконане впродовж трьох днів – 788,60грн.

2. Рішення щодо встановлення вартості оформлення свідоцтва про право власності на квартиру (будинок) та вартості оформлення дублікату свідоцтва про право власності на квартиру (будинок) (п.1 рішення) опублікувати в ЗМІ та розмістити на офіційному веб-сайті Городоцької міської ради.

3. Дане рішення набуває чинності з дня офіційного оприлюднення в ЗМІ.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Городоцької міської ради від 24.01.2019р. №3 «Про затвердження тарифів на послуги, що надаються КП «Міське комунальне господарство».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови  Комнатного Л.Г.

Міський  голова                                                         В.Ременяк