Повідомлення про оприлюднення проєкту детального плану території для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, прилеглих господарських будівель, споруд та прибудинкової території на вул.Т.Шевченка, 17

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, прилеглих господарських будівель, споруд та прибудинкової території на вул. Т. Шевченка, 17.

З  3 лютого по 3 березня2022 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваних робіт.

Підстава розроблення – рішення Городоцької міської ради від 17.09.2020 № 2970.  Замовником детального плану території є: Городоцька міська рада.

Розробником проекту є: ФОП «Лаврін Володимир Степанович»

Із проєктами містобудівної документації можна ознайомитися з  01.02.2022 р. по 01.03. 2022 р. (включно)  у відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради за адресою: майдан Гайдамаків, 6 тел.: 3-18-92,  пн-пт з 10-00 по 16-00 та на вебсайті http:// http://horodok-rada.gov.ua//. Контактна особа: Клок Вероніка Володимирівна (начальник відділу містобудування та архітектури), ел. пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net.

Письмові зауваження та пропозиції до вищезгаданого проєкту ДПТ можна подавати до 17 лютого 2022 року включно до Городоцької міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції  громадськості   подаються у письмовій формі до Городоцької міської ради у вказаний строк.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.