Городоцька громада попрощалась зі своїм мужнім воїном-захисником Віталієм Пастущаком

Городоцька громада попрощалась зі своїм мужнім воїном-захисником Віталієм Пастущаком, який віддав життя за Україну у битві під містом Попасна Луганської області.

Овдовіла молода дружина, осиротіли троє маленьких діточок, у скорботі батьки Героя...

"Знаю, що родині буде важко, нестерпно, але точно не буде соромно. Віталій є для нас "ліхтарем", який показ як потрібно любити свою родину, свою державу, свою хату, свою землю... Наш обов'язок пам'ятати про Героя, який гинув за кожного з нас", - наголосив декан о.Іван Греділь.

Віталій Пастущак навіки залишиться прикладом зразкового виконання військового обов’язку, прикладом мужності та героїзму, стійкості та рішучості українського воїна. 

Провести Героя в останню путь прийшли його рідні та близькі, колеги, друзі, військовослужбовці, містяни, представники міської влади.

Поховали військового на міському кладовищі у м.Городку. На честь Героя пролунали залпи зі стрілецької зброї, присутні виконали Державний Гімн України.

Словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. В цю гірку мить поділяємо горе з рідними та близькими воїна та схиляємо голови в глибокій скорботі. 

Висловлюємо щирі співчуття!

Царство Небесне і вічна Слава тобі, український воїне!

Герої не вмирають!