Повідомляння про оприлюднення проєкту детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки ТзОВ "АСПРАТА"

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки ТзОВ "АСПРАТА" з "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості" на "для будівництва об'єктів житлової та громадської забудови" в межах території Городоцької міської ради Львівської області та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

З  23 лютого по 23 березня2022 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваних робіт.

Підстава розроблення – рішення Городоцької міської ради № 2512 від 23.09.2021 року. Замовником детального плану території є: Городоцька міська рада.

Розробником проекту є: ТзОВ «ШЕРЕМЕТА Архітект Груп»

Із проєктами містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитися з  23.02.2022 р. по 23.03. 2022 р. (включно)  у відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради за адресою: майдан Гайдамаків, 6 тел.: 3-18-92,  пн-пт з 10-00 по 16-00 та на вебсайті http:// http://horodok-rada.gov.ua//. Контактна особа: Клок Вероніка Володимирівна (начальник відділу містобудування та архітектури),

ел. пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net.

Письмові зауваження та пропозиції до вищезгаданого проєкту ДПТ можна подавати до 22 березня 2022 року включно до Городоцької міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції  громадськості  до звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються у письмовій формі до Городоцької міської ради у вказаний строк.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.