У Великому Любені попрощалися з воїном, який загинув захищаючи Україну - Олександром Ременяком

Сьогодні у Великому Любені відбулося прощання з воїном, який загинув, захищаючи Україну, відстоюючи право на гідне майбутнє нас, нині сущих, та майбутніх поколінь українців. 

Олександр Ременяк поліг Героєм, він віддав найцінніше - життя - заради своєї родини, рідної громади та гордої нації. 

Пройняті вдячністю та скорботою, чисельно прийшли жителі патріотичного селища до місцевого православного храму, щоб віддати шану землякові, а також поклонитися родині, в якій зростав і формувався свідомий найвищого обов'язку перед Батьківщиною громадянин. 

Вервичка людей, які вилаштувалася, щоб попрощатися з Олександром, здавалася нескінченною. Розчулило те, як шанобливо проводили великолюбінці в останню дорогу Героя - поминальну процесію супроводжувала молодь з церковними фанами, синьо жовтими та червоно-чорними прапорами. Домовину несли побратими загиблого воїна. 

Представники духовенства виголосили промови, згадуючи великий чин нашого земляка і наголошуючи на обов'язку кожного пам'ятати наших Героїв і не збувати про ту велику ціну, яку було сплачено за наше право жити в незалежній Україні. 

Віддаючи військові почесті загиблому, прозвучала сальва, усі присутні виконали Гімн рідної держави, з яким на устах йдуть в бій тисячі й тисячі наших захисників. 

Вічна пам'ять Герою!