Родатицький старостинський округ активно допомагає військовим на передовій

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА !!!

Дякую Наталія Усенко, Ірина Гнатів, Іван Блюс, Володимир Васько, Міша Набит, Roman Popov, за фінансову підтримку, яку я використав для закупки тактичних рукавиць 10 пар і 5 пар наколінників з налокотниками, а також інших різних речей, які вони потребують та вже передані.

Окрема подяка Олег Мамич, який завжди допомагає, як і фінансово так і готовою продукцією людям, які тимчасово в нас проживають, і особливо нашим воїнам.

Також дякую нашим внутрішньо переміщеним в амбулаторії, які в короткий термін перетворили футбольну сітку в маскувальну, яку я з деякою тактикою та інструментом, передав Іван Шніцар . Також в нас проживають внутрішньо переміщені люди, які мають певне відношення до пошиття, коли я попросив у них розгрузку для нашого танкіста Володимира Журавля, то передали: броник 4 класу, розгрузку, підсумки, рюкзак, (коштів не взяли, а ще дякували за нашу доброту до них). Від Володимира, якого ми вже відвідали щира дяка та вітання!

Родинам в яких немає військових, прохання підтримувати наших воїнів, вона там їм потрібна більше, ніж нам, щоб назавжди вибити орків з УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ !!!

Допис старости Родатицького старостинського округу Володимира Гурина