Для тих хто чекає своїх рідних!

Дорогенькі наші, ми всі усвідомлюємо як вам важко. Постійні думки чи живий, чи не голодний, чому не дзвонить, плюс побутові проблеми на ваші плечі.

Але прошу зрозуміти - тут кінець цивілізації. Ворог нищить все, аби ми почували себе вкрай некомфортно. Тому якщо ваш милий тиждень не виходить на зв’язок, то в 99,99% він живий і здоровий. Він просто не може до вас зателефонувати. Він також не може вийти в найблище інтернет-кафе, замовити чашку експрессо і поспілкуватись з вами по Інтернету. Бо там де літають гради - цивілізація вмирає. Знецінені гроші, вода лиш на чай, душ з вологих серветок стали нормою.

Інтернет є лише в обмежених місцях і для потреб ЗСУ.

Тому дуже вас прошу - не панікуйте, не оголошуйте своїх рідних в розшук. Не поширюйте панічну брехню типу «бригада в оточенні», «офіцери потікали», « з калашами проти танків» і т.д. Нічого такого немає навіть близько. Офіцери-штаби завжди з нами, ніяких оточень, лупашити є чим, ми тримаємось!

Зрозумійте будь-ласка, ворог намагається нас бити не лише мінами і снарядами, а ще й вашими сльозами. Аби поширити паніку, аби опустились руки.

Ми усі тут для того, щоб не гвалтували вас і не вбивали наших дітей.

Сьогодні - час сильних! Тримайтесь. Ніжитись будем при зустрічі!

Сонце сходить, Перемога стає ще на день ближчою.

До зустрічі і Слава Україні!!!

 

Сергій Остапенко