Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації «Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Виздри М.М. з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації основних...

Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації «Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Виздри М.М. з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств» в с.Черлянське Передмістя Львівського району Львівської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Виздри М.М. з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств» в межах території Городоцької міської ради Львівської області та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

Підстава розроблення – рішення Городоцької міської ради №1968 від 22.07.2021 року.

Замовник детального плану території – Городоцька міська рада.

Розробник проєкту – ФОП Вахнич Т.Р.

Із проєктами містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитися з 13.05.2022 р. по 13.06.2022 р. (включно) у відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради за адресою: м.Городок, м-н Гайдамаків, 6 та на вебсайті http:// horodok-rada.gov.ua/. Контактна особа: Клок Вероніка (начальник відділу містобудування та архітектури), тел.: 3-18-92, ел. пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net.

Письмові зауваження та пропозиції до вищезгаданого проєкту ДПТ можна подавати до 27.05.2022р. включно до Городоцької міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.