Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування нежитлових будівель на території колишнього господарського двору в межах території Городоцької міської ради

Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування нежитлових будівель на території колишнього господарського двору в межах території Городоцької міської ради Львівської області (за межами с.Добряни)» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Городоцька міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проєкту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування нежитлових будівель на території колишнього господарського двору в межах території Городоцької міської ради Львівської області (за межами с.Добряни)» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Підстава розроблення – рішення Городоцької міської ради №3900 від 23.12.2021 р.

Замовник детального плану території – Городоцька міська рада.

Розробник проєкту – ТзОВ «Центр планування території».

Із проєктами містобудівної документації та звітами про СЕО можна ознайомитися з 20.05.2022 р. по 20.06.2022 р. (включно) у відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради за адресою: м.Городок, м-н Гайдамаків, 6 та на вебсайті http:// horodok-rada.gov.ua/. Контактна особа: Клок Вероніка (начальник відділу містобудування та архітектури), тел.: 3-18-92, ел. пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net.

Письмові зауваження та пропозиції до вищезгаданих проєктів ДПТ можна подавати до 03.06.2022 р. (включно). Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.