Працівники Служби у справах дітей привітали маленьких мешканців громади з Днем захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Діти – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Саме в теперішній час ця дата важлива для всієї України та її дітей, захист яких зараз потрібен, як ніколи.

Сьогодні, в День захисту дітей, хочеться привітати всіх маленьких мешканців Городоцької міської ради зі святом і побажати побільше радісних і світлих моментів. З нагоди свята, працівниками служби у справах дітей Годоцької міської ради спільно з працівниками ювенальної превенції Львівського районного управління поліції ГУНП в Львівській області та КУ «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» здійснено візити до сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають на території Городоцької міської ради. Діти отримали смачні та корисні подарунки, з батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання своїх обов`язків відносно дітей та дотримання їх прав. Висловлюємо слова щирої подяки благодійним спонсорам за надану матеріальну допомогу, які долучились до організації та закупівлі солодощів для дітей.

Діти повинні жити в мирному світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство, у світі - без війни!Нехай кожна дитина буде щасливою! Зі святом!