Bідбулася щовівторкова апаратна нарада

Сьогодні, 7 червня, відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів та апарату міської ради. Головував очільник громади Володимир Ременяк. Тезово були окреслені найважливіші питання життєдіяльності громади.

Виконання бюджету наростаючим підсумком за період січень-травень 2022 року без урахування трансфертів становить 97,7 відсотка - у порівнянні з аналогічним періодом минулого року це 108,6 відсотка.

Податок на доходи фізосіб - відповідно до аналогічного періоду минулого року 108,9 відсотка.

Єдиний податок з фізосіб відповідно до показників минулого року 120 відсотків.

Орендна плата з юридичних осіб за 2022 рік 98,7 відсотка.

Освіта. Місто Городок увійшло до переліку тих 13 населених пунктів, які прийматимуть учасників ЗНО.

Розглядається можливість з 20 червня відновити роботу дитсадків - поки що з короткотривалим перебуванням дітей, без сну і харчування.

Вивчаються шляхи вирішення питання щодо створення умов для переселення внутрішньо переміщених осіб зі шкіл, які слід готувати до нового навчального року, до інших будівель.

Ковід здав позиції - зареєстровано 1 випадок захворювання. ГРВІ - 107 випадків.