Благодійний концерт: зібрали 8752 гривень для захисників

Гамірно та настроєво було минулої неділі, 5 червня, на Майдані Гайдамаків. Тут відбулися заходи з нагоди Дня захисту дітей. Для юної аудиторії створювали атмосферу свята:

-учасники народних ансамблів танцю  «Росинка», «Галичина» (керівники О. Попко, Д. Рожко);

-вокалісти - Соломія Дунас, Христина Синишин, Орися та Софія Сеники;

-ансамбль «Веселка» (Н.Жила) - гості з Великолюбінської тергромади ;

-вокалісти - Максим Левкович, Оленка Кромпащик (Л.Гуріна);

-вокалісти - Нагірняк Тетяна, Марія Ніконорова (І.Карвацька).

Від колективу Городоцької МАМ ім. П. Андрусіва - аквагрим та майстер-клас  з виготовлення патріотичної листівки для ЗСУ.

Майстриня Ольга Шиналь підготувала креативну патріотичну фотозону - гарне тло для пам‘ятної світлини!

Біля вільного мікрофона усі охочі демонстрували свої таланти. Зокрема, тут помітними були учасники народного художньо-просвітницького колективу Народного дому м. Городок (Г. Глушко), учасники художньої самодіяльності Народного дому №2  м.Городок (Довжанка).

В рамках святкової програми відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. До збірки коштів долучилися філії КЗ «Городоцький центр дозвілля та надання культурних послуг» - колективи Народних домів с.Артищів, с.Галичани, с.Черляни, с.Угри, Народного дому №2 м.Городка (Довжанка), а також учасники народного ансамблю танцю "Росинка".

Гуртом вдалося зібрати 8752 грн.

Розминка разом зі Соломією Міляновською дала початок спортивно-розважальній програмі - відбулася під керівництвом директора Городоцької ДЮСШ Р.Комнатного та за участі його вихованців.

Ведучими заходу були Назар Сеник та Марта Виздрик.