Городоцьким пожежникам передали спецавтомобіль

Городоцьким пожежникам передали спецавтомобіль від дружнього польського Ніска. 

В Городку під вечір 7 червня зустріли польську делегацію, очолювану бурмістром міста і гміни Ніско Вальдемаром Слюсарчиком.

Серед гостей - заступник голови ради міста Ніско Адам Мадей, працівник апарату Анджей Ортилевський, пожежники добровольчої пожежної служби Пауліна Шлюсарчик, Маріуш Патрзик. 

Вогнеборцям 15ПДРЧ партнери передали спецавтомобіль. Увага!!! - ущерть наповнений гуманітарною допомогою.

Пожежна машина, яку донедавна використовувала польська громада, - в хорошому технічному стані. Ємкість для води - на 5 м куб. 

Ключі від спецавтомобіля та документи на нього зарубіжні партнери вручили керівникові Львівського районного управління ДСНС Олегу Горохівському. 

Важлива гуманітарна акція відбулася завдяки тісній співпраці між Городоцькою міською радою та дружньою польською стороною.

Голова Городоцької ТГ Володимир Ременяк, вогнеборці подякували представникам Польщі за допомогу нашій громаді. А пан Вальдемар Слюсарчик сказав вагомі в цей тривожний для українців час слова підтримки: «Ми співчуваємо вам. Ми є духом з вами і зичимо, щоб та війна врешті закінчилася. Але закінчилася так, як цього прагнуть Україна й цілий світ! Бо ви є куточком нормальної Європи і світу! За це вам дякуємо. Ваша боротьба є боротьбою і за нас!»

Гарно привітали гостей учасники «Студіо Креатив» ГО «Товариство польської культури їм. Владислава Ягелли», продемонструвавши знання польської мови.