Людей з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб забезпечили засобами гігієни

Вчора, 14 червня, голова Донецької обласної асоціації Інвалідів  Надія Поламарчук передала Городоцькій територіальній громаді 60 пакунків з засобами гігієни (вагою 12 кг кожен).

Це стало можливим завдяки співпраці на рівні керівників громадських організацій ВО Спілки осіб з інвалідністю України: Надією Поламарчук - Донецька обласна організація осіб з інвалідністю ВО СОІУ та Ольгою Пуненковою – Городоцька асоціація людей з інвалідністю.

Гуманітарна допомога надійшла нам в рамках реалізації Донецькою обласною організацією осіб з інвалідністю ВО СОІУ спільно з ДРУ ЦКРОІ «Донбас» та у партнерстві з Міжнародною неурядовою організацією «Seve the Children» проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення основних потреб  та потреб захисту постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні».

Вантаж прийняв Центр гуманітарної допомоги, що при Народному домі м. Городка.

В переліку засобів гігієни – 15 різних найменувань. Зокрема, пральний порошок, гель для миття посуду, шампунь, вологі серветки, зубні пасти та щітки, білизна…

Сьогодні, 15 червня, голова Городоцької Асоціації людей з інвалідністю Ольга Пуненкова разом із фахівцями Центру надання соціальних послуг Городоцької міської ради та волонтерами Центру гуманітарної допомоги  видавали отриману допомогу як сім’ям внутрішньо переміщених осіб з дітьми, так і членам асоціації людей з інвалідністю з Городоцької та Комарнівської тергромад.

Завдяки такому плідному партнерству люди з вразливих категорій нині матимуть доступ до найнеобхідніших засобів гігієни та санітарії.